Jump to content

mixtape 2011


KRANG

Recommended Posts

krangov tejp fenomenalan, slusao sam ga ubedljivo najvise. za pola bendova nisam cuo, a od onih koje jesam cuo je pokupio najbolje pesme s albuma.

 

defunctus prilicno dobar, izbor ulvera je mogao biti bolji.

 

markomanija odlicna, slusao sam je bas dosta. grails je pun pogodak, mogwai sam nekako ocekivao da bude rano pano, ali nije ni ovako lose ispalo. nicolas jaar-a cu morati da poslusam ostatak albuma.

 

baal mi se polovicno svideo, metal je bio previse metal pa sam obicno preskakao nakon prvog slusanja. leprous skroz na mestu, ostatak tejpa dobar u kontekstu izbora pesama, ali sam ostao manje-vise ravnodusan nakon vise slusanja.

 

azalovi crnci odlicni, nisam imao pojma da je e40 ista izdavao ove godine. za ostale nisam ni cuo, ali vrtim tejp ovih dana, osvezavajuc je skroz.

 

ove tejpove po 200+ mb nisam imao nerve da slusam, ali dacu im sansu kroz par dana kad nadjem vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu prvi post od Aprila meseca... elem...

 

Krang, dobar tejp. Kao i prosle godine ima dobrih pesama (kavinsky, jamie woon, sebastian, danger mouse...) i par sranja. Imamo tri iste pesme na tejpu... osecam da smo astralno povezani. <3

Markoman, i ove godine je bas dobar (grails, low, iron & wire, stateless...). Bas mi lepo "lego" tejp. Vise mi je za kucno slusanje. Probao sam da slusam u kolima... nije bas za kola.

Pony, dobar. Nije prevelik izbor bendova ali kul mi je novi Leprous i oOoOO.

Defunctus, oke. Jednom sam ga doduse preslusao ali dobra mi je prva polovina tejpa.

Trenje, sa velikim zaljenjem sam svaku pesmu poslusao po desetak sekundi i zalio sto je trenje metalac a ne onaj indie gay od pre par godina. Dobra ti je ona Foo Fighters stvar. :P

Talvi, predugacak tejp. Nisam ga ni slusao da budem iskren. Vidim da je sareno. Odslusacu ga kad stignem.

Uruk Hai, tagless mixtape is so few years ago. Nisam slusao, obrisao sam ga.

Edited by Sinstrel

Share this post


Link to post
Share on other sites

tek sad sam preslusao tejpove i redosled svidjanja je ovaj:

1.marcoman

2.suicide pony

3.defunctus

4.krang (ima 1/3 pesama koje mi idu na zivce inace bi bio #1 ili #2)

5a.baby-ball-48x48.png

5b. uruk hai

...

?.talvi (pesme su ok ali miks je nekoherentan, mislim nije neka samostalno saglediva celina)

Edited by pravikretenskefacedokdrka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krang - u svom stilu, totalno gej muzika. Sviđa mi se, čuo sam ranije samo m83, NIcolas Jaar-a i Lana Del Rey sa tejpa.

Markomanija - Sviđa mi se, samo mi fali malo živosti, i to ne da je metal, već samo malo upbeat-a da ima. Možda i najbolji tejp.

Pony - Preslušao par puta čim ga je izbacio, nije mi ostalo u sjećanju dosta toga, pa moram opet. Čini se kao solidan.

Defunctus - isto kao sa Pony-em.

Trenje - Više mi se sviđa izbor nemetala nego metala na tejpu.

Talvi - a brate moj :haha: Hvala za The Haunted, though.

Uruk - slušao sam skoro sve sa tejpa, mračan si mi previše.

Tek treba da preslušam tejp normalnog i prirodnog i Sinstrela. Sinstrel je uvijek imao vrh tejpove, tako da očekujem puno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...