Jump to content

Faust


Zaki

Recommended Posts

[media=]

[/media]

 

Ovo je odlicna verzija Pogledaj me, steta sto ste promenili... Valjda cemo se navici i na ovu novu verziju... :pivopije:

 

Pa, ova verzija koju si postavio je daleko od originala... Tu je mnogo faktora igralo ulogu, da ne zalazim sada u to.

Hocu da kazem - "Pogledaj me" koji je na Revival albumu je u stvari original ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, ova verzija koju si postavio je daleko od originala... Tu je mnogo faktora igralo ulogu, da ne zalazim sada u to.

Hocu da kazem - "Pogledaj me" koji je na Revival albumu je u stvari original ;)

 

I da podsetim - na ovom koncertnom klipu samo je Tibor (pevac) originalni clan i zato je ovako odsvirano, daleko od originala. Sadasnja postava je originalna sa malo "misica" sa strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam Faust na Zaječarskoj gitarijadi 1992 godine ,Odličan bend

Nešto kasnije oko 1994 te su izdali i na Madjarskom album .Onako dosta je vuklo na Ossian

 

Da, da.... Slusao sam price o dogodovstinama iz tih perioda! :)

Poslusao si Revival 2012. albume? - http://www.reverbnation.com/faustserbia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoce biti ovih reizdanja u prodaji?

 

Naravno! Radimo na tome za sada. Kod nas je sve komplikovanije nego sto bi trebalo, nazalost...

Za mesec dana (novembar) u Madjarskoj nam izlazi ovaj materijal (naravno, na madjarskom jeziku) kod Metal Hammer Records izdavaca, pa cekamo da se to realizuje i posle da nam ta prica mozda otvori neka nova vrata i mogucnosti.

Prvenstveno smo bas zbog ovih okolnosti i postavili materijal online, jer smo JAKO ZELELI da cujete i da se slusa ovo reizdanje!

A izdanje na CD-u racunamo do januara-februara maximum, ali ako bude pre, verujte mi na rec, uradicemo tako da bude! ;)

 

Rock on! \m/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo naprijed. Jedva čekam da ovo ugleda svjetlost dana. Još kad bi se mogao napraviti neki koncert u Banjaluci... No o tome ne smijem ni da sanjam.

 

Zasto tako mislis? Nama ako neko da ponudu za svirku - necemo je odbiti, ako su uslovi "ovozemlajski" takoreci (put, oprema...).

Sad kada na zimu krenu svirke - gledacemo da svaku izpostujemo, pa ako neko u Banjaluci bude hteo da nas zove - slobodno!

 

Eto npr - uskoro cemo mnogo bolje upoznati ljude iz Kraljevskog apartmana. Krajem decembra dolaze u Suboticu i sviramo s njima, a to ce otvoriti jos jedna mala vrata koja cemo iskoristiti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, to je ono... Ako vas ko zovne. No nadam se da će neko imati sluha.

 

 

Mi smo spremni, spremniji nego IKAD! Samo da se napravi korektan deal i dolazimo ;)

 

INACE!!!!

Oficijalno je !!!

U sklopu (madjarskog) novembarskog broja Metal Hammer-a, izlazi nam CD za madjarsko trziste! Bice omogucena i opcija online kupovine - Itunes, dalok.hu

A uskoro cemo postaviti i spot za numeru "Szikrák (Izzik a véred)". Skoro pa sam 100% siguran da ce vam se spot svidjati ...i muskoj i zenskoj populaciji, po malo svakome ;)

 

Dok ne postavimo spot, evo malo unplugged Faust-a:

 

[media=]

[/media] Edited by Jules

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...