Jump to content

2012.08.09-11. *Jaromer, Czech Republic* Festival: Brutal Assault 2012


azal

Recommended Posts

http://brutalassault.cz/en/accommodation/

 

festival camping ground

it is free of charge for every festival goer. You just have to set your own tent on a grassy meadow.

 

Што би значило да се мора поседовати лични шатор. Чак ни у ВИП кампу не изнајмљују.

 

Е сад, имаш хотел у близини, али зашто би плаћао 35 евра по ноћењу, када је камп бесплатан. ;)

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorguts i Immolation. Jebiga, ne bih bas da idem, ali sad se mora :haha:

 

Nego, dajte ljudi da se organizujemo na vreme. Vidim na sajtu da ovi iz Bosne rade bus+karta 180€, sa sve nocenjem u Pragu. Bilo bi kul da se organizuje neki mini bus, ili da neko i ovde odradi organizovanu turu, jer je malo jebeno ovako solo (ima skoro 900km odavde do Jaromera).

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi kad smo isli smo isli vozom, ispalo prilicno jeftino i do jaja se proveli, jedino je bio smor sto se zavrsetak festa preklapalo sa zavrsetkom szigeta pa su vozovi od peste do beograda bili potpuno prepuni.

 

ja i nas nekoliko sa foruma smo gledali da nadjemo neki smestaj u Jaromeru ali izgleda da nema leba :(

 

morace se verovatno opet u Hradec Kralov pa onda ili bleja do jutra ili taksi do hostela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

ja i nas nekoliko sa foruma smo gledali da nadjemo neki smestaj u Jaromeru ali izgleda da nema leba :(

 

morace se verovatno opet u Hradec Kralov pa onda ili bleja do jutra ili taksi do hostela.

vec je sve bukirano? koliko su tamo hosteli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

vec je sve bukirano? koliko su tamo hosteli?

 

 

fora je sto je taj jaromer uzasno malo mesto i lokalci odmah rezervisu sve hostele i hotele. to je selo, bas je malo.

 

tako da uglavnom stranci imaju opciju da kampuju ili da nadju smestaj u nekom najblizem mestu, koliko sam ja skapirao.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...