Jump to content

2012.08.09-11. *Jaromer, Czech Republic* Festival: Brutal Assault 2012


azal

Recommended Posts

Put ce izaci jedno 150-200e

sa cim si ti racunao da se ide za 200e do tamo i nazad? beograd-prag busom povratna je koliko sam ja cuo 80e,a od praga do festa sumnjam da je povratna karta 80e ili mozda cak vise... par ljudi na fejsbuku su otvorili event za prevoz,za sada ima 30-40 ljudi koji kazu da ce ici,a koliko ce ih zapravo biti pred polazak videcemo.. ja cu uzeti kartu preko eventima,a za prevoz jos uvek ne znam. jedna opcija mi je busom do praga,a druga vozom do budimpeste,pa onda budimpesta-prag. kako god da okrenem nije veselo :D

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najsigurnije je da kupite kartu preko eventima (srpskog). A ako su stvarno 60e kod tog lika onda ok. Karta za bus je oko 80e (povratna) i za studente ima 10% popusta u Lasti. Od Praga do Jaromera idite busom, a vratite se vozom ;)

 

98% idem na Ba ove godine :D

Edited by Xibir

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa cim si ti racunao da se ide za 200e do tamo i nazad? beograd-prag busom povratna je koliko sam ja cuo 80e,a od praga do festa sumnjam da je povratna karta 80e ili mozda cak vise... par ljudi na fejsbuku su otvorili event za prevoz,za sada ima 30-40 ljudi koji kazu da ce ici,a koliko ce ih zapravo biti pred polazak videcemo.. ja cu uzeti kartu preko eventima,a za prevoz jos uvek ne znam. jedna opcija mi je busom do praga,a druga vozom do budimpeste,pa onda budimpesta-prag. kako god da okrenem nije veselo :D

Pa ja sam mislio da obeshrabrim Pupka, tj. da ga izcelicim (weed out the weak :haha: ). Salu na stranu, jedno 150e je neka okvirna cifra, u koju upada put sigurno (prvobitno sam i bio napisao 150e, ali sam posle dodao 200).

 

I ja cekam tog Ceha, jer sad ionako nemam 'ske, ali videcemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima da kupis 'amburger za ovaj pokusaj obeshrabrivanja moje malenkosti da se napije u ceskoj i slusa metale! :da::evotigana:

 

Elem bilo bi do jaja da ima organizacija neka ,neki autobus,koNbi,jugo,lada niva ili tako neki zli prevoz organizovani...ja odavde s kim da idem nemam.... :udri::uhoh::redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima da kupis 'amburger za ovaj pokusaj obeshrabrivanja moje malenkosti da se napije u ceskoj i slusa metale! :da::evotigana:

 

Elem bilo bi do jaja da ima organizacija neka ,neki autobus,koNbi,jugo,lada niva ili tako neki zli prevoz organizovani...ja odavde s kim da idem nemam.... :udri::uhoh::redface:

 

pa najbolje ti je da dodjes u BG pa podjes sa ekipom vozom. ne moze se uzeti kombi jer bi morali da platimo liku da ostane u ceskoj 3 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice puta,kad se docepate Ceske,onda su sve karte za prevoz bas jeftine,jer je njihov medjugradski saobracaj...tako da je tu uvek opcija Brno,kao mi pre dve godine,jer je na jugu,prvi grad kad se udje u Cesku. Povratna do Praga preko Laste je 85 eura,do Brna znaci jos jeftinija...a Hradec Kralove (kao najblizi veci grad festivalu) je malo dalje nego iz Praga.

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa najbolje ti je da dodjes u BG pa podjes sa ekipom vozom. ne moze se uzeti kombi jer bi morali da platimo liku da ostane u ceskoj 3 dana.

koliko je voz do Praga, mrzi me da tražim po temi a na sajtu železnica nema ništa? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

imas jedino budimpesta-prag koji je oko 50-60e,mada bi se to trebalo proveriti..

do budimpeste ne znam koliko je voz iz bg-a,povratna subotica-budimpesta je od 15-20e,a beograd-subotica povratna je bila oko 10e prosle godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BRUTAL ASSAULT tickets on tour!!!

 

Are you coming from Balkan area or Hungary? Would like to buy BA tickets for special price 60 €? Then check this upcoming tour and select nearest show where you can buy tickets and get lot of free promo materials!!!

 

Share this info to your friends much as you can!

http://www.facebook.com/events/242520772464899/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...