Jump to content

2012.08.09-11. *Jaromer, Czech Republic* Festival: Brutal Assault 2012


azal

Recommended Posts

Satnica je govno, preklapaju se bendovi sa treće scene sa onima sa dve osnovne. I otkazali su Fields Of The Nephilim, umalo se nisam rasplakao, majke mi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znaju šta valja.

 

Nego, nadam se da će srediti satnicu, da ne moram da biram između nekih stvari. Ne znam ni odakle ta treća bina sada i kako su uspeli da neka veća imena strpaju tamo.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne razumem potrebu za tu trecu binu stvarno. trebali su da ostave festival kao sto je bio, bas je ceo fazon dve bine da nema sanse da se bilo sta preklapa.

 

bukiraj dovoljno dobrih bendova za tri dana na dve bine i cao.

 

i idalje sam ljut zbog anaal.

 

i sranje za heaten naravno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si nameravao da propustiš ceo nulti dan, jel' tako? Mi tog dana stižemo, tako da valjda ima teoretske šanse da ćemo uspeti da postavimo sranja dok ovi ne počnu, pošto im je termin 21:00.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da, mi smo vec isplanirali bleju u pragu. ovo je prvi put da neki bitni bendovi sviraju u sredu. ranije su samo ceski bednici svirali tad.

 

jel ima neka nova mapa koja pokazuje gde je ta treca bina?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema ničega, tražio sam. Baš su neozbiljno ispale stvari, prvo ovo sa nultim danom, pa preklapajuća satnica u poslednji čas sa pojavom treće bine, kao i nedostatak ikakvih fotki ili mape festivala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro, na tom Budvar stage-u svira samo Dodheimsgard od onog sto me zanima. no problemo

Dobro, ti si brži od mene. :D Ja ne bih da propustim Shape Of Despair, koje ću izabrati nad Moonspell-om koje sam već gledao, ako ostane ovakav raspored. Obscure Sphinx je u isto vreme kad i Napalm Death, to mi je malo veći problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...