Jump to content

2012.08.09-11. *Jaromer, Czech Republic* Festival: Brutal Assault 2012


azal

Recommended Posts

Odgledala sam bendove koji me zanimaju (tj. one koje sam bas morala jer nisam bila ok sa zdravljem), jedino sam razocarana u Immortal. Ko je gledao zna i zasto.

Root mi je bio ok stvarno za pocetak.

Ministry me je odusevio, dosad ih nisam nesto slusala.

Machine Head - odlicna svirka ali je malo smarao pricama ali svako svoje zna.

Dimmu Borgir, hmmm, mislim da su vec neki rekli gore sta i kako.

Amon Amarth, nista specijalno ali dobri su bili, barem meni.

Six Feet Under je bio odlican, bas sam se super provela, pogotovo kad sam cula koju prvu pesmu sviraju :D

Napalm Death - bas jak bend sto se tice zvuka.

Norther - ocekivala sam vise ali ok, nije lose bilo.

At the Gates - bas onakvi kakvim sam ih i zamisljala.

Moonspell - samo prve dve pesme sam mogla da odgledam, ali Vampiria posle...

Solstafir sam cula iz kampa i svidelo mi se kako zvuce.

Pig Destroyer sam isto slusala iz kampa i oduvalo me je iako sam bila iza brda, bas je bilo jako!

 

I za kraj:

xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Divim se sebi, zaboravih Paradise Lost. Volim njihove pesme i bili su mi ok. Kao iznenadjenje i "Faith divides us, death unites us", iako je na Uscu nisu svirali znala sam da ce je na BA odsvirati! A to su uradili i na Metal Campu tako da... :) Nicku ne stoji da prica ruzne reci, simply as that.

 

Ma nemam pojma, sestra nasla juce na netu i odmah sam se setila onog sto se drao xD :D Nije mi dobro od smejanja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

O jebote, ne znam dal mi je sad lakse ili gore kad znam odakle je xD

 

Jebem te luda,ja sam vam lepo rekao o cemu se radi,na kraju su luda Cehinja i njen decko (koji su imali sator sa ortacima 15 metara od nas) potvrdili da vriste Takata zbog te retardirane pesme,i cuj razlog : Because its retarded and its cool :D.

A svi su mislili da je to neka ceska rec.

 

Pozdrav za Immortal,najjaci su bili :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem te luda,ja sam vam lepo rekao o cemu se radi,na kraju su luda Cehinja i njen decko (koji su imali sator sa ortacima 15 metara od nas) potvrdili da vriste Takata zbog te retardirane pesme,i cuj razlog : Because its retarded and its cool :D.

A svi su mislili da je to neka ceska rec.

 

Ma de spavali, drao se ceo kamp, zaspali smo mozda oko 6 kad su se sve pijandure umorile od dranja, a to sve sam znao vec nego nisam video pesmu do sad :lol: Potpuno je retardirana, al sto je najgore, zarazna do bola :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, kad nam je prisao sutradan neki lik bugar i poceo da sere o tome da li guramo kite u otvor na konzervi, pa jos kad je spomenuo da je bio na Adi, odmah smo skapirali da je on. Ozracio nas je u roku od odmah, a to je redak talenat :/

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...