Jump to content

2012.02.28 *Gun Club, Beograd* Krisiun, Malevolent Creation, Vital Remains, Hatesower


crusader84

Recommended Posts

Svima je grand u glavi. Cela Batajnica slusa grand. Mozda nas 20 ne slusa to! Kad bude bilo samo 20 onih koji slusaju grand, tada ce biti pune sale za koncerte...

 

Nema GRAND nikakve veze s ovim... Alternativci, rokeri, hard&heavy likovi su ti još gori od njih pri pominjanju neke ekstremnije muzike. :) Ili ovi poput Hanley-a za nešto žešće i tvrđe od Metalike nisu i ne žele da čuju!

 

 

Ja mislim da su finansije ovde u pitanju,ne verujem da ljude bas toliko mrzi da idu na neki cert ili da im je samo draze da piju u parkovima...

Ma koliko god da nas bude (a nadam se da ce biti puno) ima da napravimo HaOs :D...

 

Slažem se, biće mala ali odabrana ekipa.:) Pare nisu problem, koncert je najavljen 3 meseca ranije, te pare možeš zaraditi za dan ili dva. Na primeru lokalanih blejača i parkdzija to ti je nekoliko dana ne izlaženja u grad i ne kupovina alkohola i cigara.

 

Sorry što se ponavljam, ali neverujem da u jednom milionskom gradu poput Beograda, ne računajući ostatak države ne može da se skupi 500 ljudi što slušaju tvrđi zvuk. I da 3 legendarna benda koja su u žanru od samog njegovog nastanka sviraju po nekim rupama pred 100-tinjak ljudi, zajedno sa padobrancima, obezbeđenjem, poslugom, i band Crew-om...

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

to za neodlazenje na koncerte stoji, al mi niej jasto zasto .. sad kad svasta moze da se vidi uzivo, i kad do svacega moze da se dodje putem interneta...

 

PS: cuo sam od druga da je u HR otkazan i master termin, i ovo

e sa dne znam da li je to 100% ali se nadam da ce kod nas ipak biti certa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odatle da ce vecina njih koji furaju felix majice i klosare po parkovima ne zele da se odreknu par piva i pakle pljuga da bi otisli na koncert.

 

254419_209003725807709_155387461169336_584537_2823273_n.jpg

 

PS: cuo sam od druga da je u HR otkazan i master termin, i ovo

 

Cela Massacre/Macabre/Master turneja je otkazana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se ako sam nekoga uvredio. Ne moram da se pravdam sta slusam (metallicu sigurno ne), a ni koliko godina imam (uh, nekad sam bio mlad)...Nego dodje mi nekako krivo sto kasnimo toliko za svetom i sto, prakticno, nemamo skoro nikakav izbor kada su koncerti u pitanju. Ali, ko nam je kriv? Volim ja i hard rock i thrash metal, ali kad cu moci da vidim npr. Van Halen ili Exodus!? I jos jedna stvar koja nije nimalo bezznacajna. Naime, sve je to lepo kad neko spominje koliko je koncerata prosao, ali ne zaboravite da nismo svi iz prestonice, i da nije uvek lako organizovati se, uskladiti vreme sa poslom i ostalim obavezama, o porodici da i ne govorim, mada mene cerka vise razume kad su ove stvari u pitanju nego zena (al' i to je valjda normalno). I na kraju - treba to sve finansijski ispratiti. Zato, kad kazem Black Sabbath, to je nesto ce obeleziti ovu godinu, treba nam mnogo vise zvucnijih imena, to je moje misljenje!:da:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јел може једно питање? Другар који је из Смедеревске Паланке пита да ли засигурно у петак креће продаја карата, пошто би већ тада дошао за БГ да узме? Па се трипује да се не испали.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...