Jump to content

2012.02.28 *Gun Club, Beograd* Krisiun, Malevolent Creation, Vital Remains, Hatesower


crusader84

Recommended Posts

Prvi bend - neinspirativno prangijanje, VR - jebanje svega živog. Možda i ne toliko dobra nastup, ali meni lično odlično bilo. Malevolent legenede i jebači. Posle njih mi je i bilo dosta, ne odgledah Krisiun, taman uvatio poslednji bas (živim u pički materini)...

 

Svaka čast za organizaciju - i zbog toga što sam na ulazu podigao jeftiniju kartu i zbog poštovanja satnice.

GUN je bio prepun, naravno nije to mnogo ljudi, ali ipak je lepo ovako...

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je rečeno. Vital dobar, ali nije to to. Nedostaju oni karakteristični blasfemični Suzukijevi skrimovi, a i gitarista se nije snašao par puta. No, solidno. I ne mogu jebeno da verujem da je debeli Lazaro skočio! :haha:

 

MC potukao sve živo i mrtvo. Sadašnji VR im nije ni do kolena. Fantastična svirka.

 

Krisiun smorio, na pola svirke sam otišao. Pola bend, pola bubanj.

 

I iako sam došao premoren, proveo sam se neviđeno. Pohvala organizatoru/ima.

 

I gde ste vi ljudi, jebote?! Ne videh nikog, sem Neše, ali je on pričao sa nekom lepojkom pa nisam hteo da ometam. :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hatesower propustih,al taman udjusmo pred namestanje za VR...

I kako pokidase,bez toga da prizivam zelju za lajnapom sa Suzukijem odlicno je bilo,vokali su se slabije culi,al sve u svemu legende pokidase kratko ali slatko... LAZARO LEGENDA ! Ne samo sto je skocio medj publiku nego je i pricao tokom ostalih bendova opusteno sa ljudima,prisao da ga pitam za novi album a on mene pita "How do you say cheers in serbian":D,kakav lik :D...

 

NO ONE CAN DESTROY THIS MALEVOLENT CREATION ... Toliko od legendi,jest da sam najvise dosao zbog Vitala,AL SABISE SVE STO SE MOZE,PESME SVE KULTOVI,zvuk bio najbolji od svih bendova :rockdevil::rockdevil::rockdevil:,pamtice se ovo vecno !

 

Sta reci za Brazilsku bratsku hordu,dodjose i zavrsise The Great Execution,playista odlicna,rasturise sve,jos za bis JEBENA IN LEAGUE WITH SATAN,pa gde me nadjeeeee !!! Boze bar da cujem pesmu od jednog mi od omiljenih bendova uzivo bar i u Krisiunovoj nenadjebivoj egzekuciji :red::red::red: ...

 

Sto rece Alex ovo je jebeni underground i jebeni metal,tako i nek ostane ! Organizatoru svaka cast,samo tako nastavite !

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...