Jump to content

2012.02.28 *Gun Club, Beograd* Krisiun, Malevolent Creation, Vital Remains, Hatesower


crusader84

Recommended Posts

ja sam odradio intervju sa njim....iako je u pocetku hteo da zna koliko ce tacno vremenski da traje intervju,na kraju je ispao faca,odgovorio na sve,zajebavao se,nit se kurcio nit je nesto svirao kurcu i pametovao....malo opleo o izdavacima,malo o morbid angel,sve u svemu zanimljivo.....

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='29 februar 2012 - 01:51' timestamp='1330476705' post='2483960']

Hvala svima koji su dosli! Nit manjeg kluba, nit vise ljudi - nit bolje svirke!

:pivopije:

Ovaj broj ljudi koji je veceras ispostovao ova cetiri benda - daje mi motiv da sledeci put organizujem nesto jos bolje!

 

Ajd obraduj nas necim.... Cannibal Corpse npr.

 

Cestitke za uspesan cert \m/

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primetio sam da sto je bolji koncert to imam manje slika, a sa ovog imam samo dve sa Hatesower (prosledjene). Sta reci, koju posluku pored ovakvog koncerta... Vital razgalio srca nevernika, Malevolent skinut sa liste stvari koje treba uradit pre smrti i za kraj braca Brazilci. Nadam se da ce se ovakva poseta nastaviti i na buducim koncertima, keeping death metal live!!!

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam odradio intervju sa njim....iako je u pocetku hteo da zna koliko ce tacno vremenski da traje intervju,na kraju je ispao faca,odgovorio na sve,zajebavao se,nit se kurcio nit je nesto svirao kurcu i pametovao....malo opleo o izdavacima,malo o morbid angel,sve u svemu zanimljivo.....

nije nista rekao za bar cokoladno mlijeko? :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Kumodraž II :udri: ... privremeno, dok ne rešim komplet stambeno pitanje. Matori su u Sarajevskoj još, al kad sam diskove preselio, znači da više ne živim tamo :evil:

 

Oho, komsija. Nema potrebe da odlazis odavde, navici ces se postepeno, jos ako si uboo jeftinu gajbu, to je to. :D

 

Ja bio na svirci do kraja, uhvatio poslednju devetku oko 12, peske kuci od trosarine, lagano sam bio kod kuce oko 20 do 1.

 

Sto se mene tice: Malevolent>Krisiun>Vital... Tu mislim na svirku i zvuk.

 

Ocigledno da je bolji izbor bilo sviranje s jednom gitarom, solo gitara i vokal se VRu skoro i nisu culi, a muzika im je takva da bi ovo ostalo bez toga i sa boljim zvukom zvucalo muljavo i ravno, jebiga.

I bubnjar im je bio najgori, kad krenu pedale da mu se razilaze, govna mi se prijedu.

 

Inace ih volim.

Takodje me nervira sto sviraju samo pesme sa zadnja 2 albuma, sto ne sviraju nista.

 

SUZUKI VRATI SEEEE

 

I hvala Mozzartu i drugarima za ovo, uzeo sam i listu, uhvatih danas Kamerun i mladu reprezentaciju Spanije protiv Francuza. :D

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...