Jump to content

2012.04.07. *Gun Club, Beograd* Blasphemy Festival 666 - Panychida, Infest, Wolf's Hunger, Nadimac, Centurion, Light Denied


Pagan Saviour

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

DOSLO JE DO PROMENE LOKACIJE!

 

FESTIVAL CE BITI ODRZAN U KLUBU GUN, MILOSA POCERCA 10!

 

JOS INFORMACIJA USKORO!

 

VIDIMO SE TAMO!!!666

 

Hordes of Decay су отказали наступ.

 

 

Doslo je do velikih zdravstvenih problema jednog od clanova, tako da na zalost, nece nastupiti H.O.D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hordes of Decay su otkazali svoj nastup iz opravdanih razloga, a umesto njih je upao kultni Srpski Black metal SVARTGREN!

 

Blizi se festival, zato se spremajte za totalnu blasfemiju!!!!!!!

 

Na koncertu ce biti dostupan Merch bendova!

Sto se Infesta tice, bice diskova, majica i postera.

 

666

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

BLIZI SE FESTIVAL, A DOSLO JE I DO MALIH IZMENA, A O TOME U NASTAVKU ....

 

Dakle,

07.04.2012, klub GUN, Milosa Pocerca 10, Beograd,

 

8:45-9:15 LIGHT DENIED

9:30-10:10 INFEST

10:25-11:00 NADIMAC

11:15-12:00 WOLF'S HUNGER

12:00-01:00 PANYCHIDA

1:10-01:45 SVARTGREN

 

SVIRKA KRECE TACNO NA VREME, TAKO DA BI BILO VALJANO DA DODJETE OKO POLA 9, AKO ZELITE DA ISPRATITE SVE BENDOVE!

Sve informacije vezane za BLASPHEMY, mozete naci na http://www.facebook.com/events/287601877956767/

 

svirka-1.jpg

 

 

MERCH DOSTUPAN NA SVIRCI:

majica.jpg

ggg.jpg

Edited by Lou
izmenjen datum

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mnooogo dobra svirka. Odlična poseta, dobra atmosfera.

 

Infest i Nadimač odlični i energični, kao i vazda. Solo gitarista Infesta je prva liga. Zoki je opasan frontmen :rockdevil:

Najbolje mi je definitivno legla Panychida! Pevač mi deluje kao emo, al je odličan :da: Folk black opasno volim, a retko ovde može da se čuje uživo, tako da sam se baš nauživao.

 

Svartgren odličan, Acu nisam ni prepoznao kad je svirao u Infestu, nisam ga video otkad se ošišao.

Wolf's Hunger su mi posle Panychide zvučali najbolje. Veoma moćno i ubedljivo.

 

Sve u svemu, uspela svirka u svakom pogledu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

UUU SINE AL BI LUDNICA!

 

Infest standardno pokidao,przenje do maksimuma ! Na Nadimacu prava treserska atmosfera,jos da se bina raspala koliko je ljudi poskakalo :)... Panychida su mi ok bili,zanimljiv nastup,imaju energije momci,samo nek tako nastave... Svartgren je nesto manje bio energican,no Aca i ekipa sviraju odlicno,atmosfera u publici se zahuktala na Ka Rubu Zaborava :rockdevil: ... Wolf's Hunger,ma sta reci,ljudi odvalise nacisto,pored Infesta najbolji mi bili to vece... Light Denied bio superiska,jedva cekam da snime neko izdanje :).

 

Malo mi je zao zbog kasnjenja i skracivanja svirke,i zbog nekih tehnickih problema na Nadimacu,a cak su i zvucnici nekad prstali tokom ostalih bendova,no sve u svemu svaka cast organizaciji sto je izgurala ovo...

 

Zivi bili pa opet se kidali uz ovo ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...