Jump to content

2012.03.10. *SKC Novi Beograd, Beograd* God Is An Astronaut


Lou

Recommended Posts

Meni je KC Grad krš prostor. Ja sam upao u onih 10 dodatnih za kartu, ali trebalo je na početku da kažu da je limitirano na 200 karata i nijedna više. A što se tiče dila organizatora i Festa, mislim da nemaju deal, već da organizator zapravo radi u Festu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali svaki normalan organizator bi prebacio svirku u veci klub ako rasproda prvobitni klub mesec dana pre nastupa. ako su vec rasprodali klub, to znaci da nisu u minusu sa bendom, jer ne bi ni radili svirku da ne mogu da isplate bend sa punom kucom. zar ne?

 

to onda znaci da oni zele da to ostane u Festu zbog potpuno stoprocentno sebicnih razloga, verovatno zbog sanka, jer pare sa sanka ne bi videli u KC Gradu a videce u Festu.

 

to je cela poenta. nije ovo roadburn pa neka ekskluziva, nego normalan koncert na koji bi mogli bez problema ti ostali 100 - 150 ljudi sto zele da vide GIAA u srbiji da dodju i vide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate treba da se pobune fanovi i da ih izbombarduju (ako treba i sam bend) molbama za veci prostor. Ovako ce svi popizdeti, bend ce nas pamtiti kao debile a fanovi organizatora kao ultimativnog douchebag-a.

ima pobune na facebook-u na oba eventa, neko iz benda je rekao da su upoznati sa situacijom i da oni traže veći prostor, ali jbg kada organizatori imaju pare od ovoga što je već pomenuto.. tako da možemo da se oprostimo od koncerta, a ostalima da poželimo sreću u krkljancu

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videh ovo sad:

Ja sam zainteresovan da uzmem jednu kartu za astronaut... molim Vas da mi posaljete poruku u inbox ako odstampate nove karte

Like · · 17 hours ago ·

 

Resetor prati dogadjaj god is an astronaut @ fest. pomno!

 

Mozda bude jos par karata.

Ja sam svoju valjda obezbedio, bar mi je javljeno da sam jedan od onih 10 sto su se javili u nedelju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svejedno ispalo je glupo koja god da je situacija i prica.

 

iako se nadje jos 20 karata, nisam nesto u fazonu da se guzvam kao debil sa ljudima i da gledam cert iz hodnika ili WCa jer nisam hteo da cekam u red da udjem prvi. zamisli stojis tako dva sata pored necijeg pazuha i slusas post rock. nije ovo motorhead pa da bude guzve i skakanja po glavama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo nije objašnjenje nego kukanje, i kako je on trve što je išao u Beč na Torche i bio ispaljen. :haha:

Nema kod nas ni prostora ni organizatora, jedini valjan prostor je skc. Jes da se Pavao kurči ovde i pomalo kenja, ali barem ima čime da se kurči.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kljucni deo sa facebooka:

ima poduza lista razloga zasto ne premestamo koncert, izmedju ostalog i zato sto nema vise od 300, hajd 330 zainteresovanih. Toliko jedva staje u KC Grad, znam dobro jer sam radio tamo godinu dana, a o stubovima i iznajmljivanju dodatnog razglasa i svetla da ne govorimo. Sa Gun-om je tesko napraviti povoljan dogovor, a DOB trazi nenormalnu svotu za Americana salu. Mali klub je znatno losiji sa svetlom/akustikom a i staje 300+ osoba. Kada su sve te stvari predocene menadzmentu slozili su se sa mojim predlogom da ostanemo u Festu.

Zanimljivo bi bilo cuti kakve uslove postavlja Gun.

 

Inace, evro je u solidnom padu otkako su karte pustene u promet, sto organizatorima sigurno ne ide na ruku.

 

Steta. Ta ideja sa pritiskom na bendu verovatno je jedina strategija koja ima smisla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga, sto kaze azal, da slusam na taj nacin necu. Sreca pa ih ne gotivim godinama nego par meseci pa cu lakse prezaliti.

Lol, jel me to oci varaju il su ladno procenjivali odziv na osnovu ljudi koji su se na Fejsu prijavili za Event? :haha::udri::confused:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prokomentarisah i ja situaciju. Imam sličan utisak, koliko je taj Ninoslav lik bio OK što se onog prepucavanja na fb tiče, toliko je ovaj drugi uleteo sa pljuvačkim komentarima. Dva organizatora su očigledno sušte suprotnosti po pitanju profesionalnosti, barem dela vezanog za odnos prema (potencijalnoj) publici :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...