Jump to content

2012.03.10. *SKC Novi Beograd, Beograd* God Is An Astronaut


Lou

Recommended Posts

Koncert mi je bio generalno dosadan, bio bi mi vrhunski da je bend došao pre 3-4 godine, al' svakako mi je drago što se ovakav događaj desio kod nas sa ovolikom posetom. Kupio sam karte za maybeshewill, taj koncert čekam više nego ovaj, trebalo bi da bude bolje.

 

meni isto tako samo sto mi je bila dobra djuska i solidan sou ali sveukupno forgettable dozivljaj pogotovo s obzirom na to da sam se uzasno izmaltretirao sa putovanjem tamo ami i jos nekim stvarima tog dana...

zvuk stvarno zapanjujuce dobar s obzirom na konfiguraciju (kockastost) prostora, znaci tehnicki sve uradjeno na najvisem nivou.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merch je bio poprilično jadan, tako da nisam hteo da kupim majicu.

Šta podrazumevaš pod dobrim merchom? Bolji izbor od sinoćnjeg, budući da je bilo samo diskova i majica, ili više varijacije među pomenutim predmetima? Budući da na svirkama najčešće kupujem samo diskove, meni je dovoljno kada se donesu sva izdanja izvođača, budući da je česta pojava donošenje samo aktuelnog albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar merch podrazumeva da makar majice koje se izloze postoje u vise dimenzija.

Konkretno ja koji nosim XL sam sinoc mogao da biram jedino izmedju one odvratne s vanzemaljcem i one teget s krugovima koju sam na kraju i kupio (i to poslednju), a zeleo sam da kupim ili onu belu ili crnu s crvenim omotom iz 2008. godine, sto je naravno bilo nemoguce jer su postojale samo u XXL i M velicinama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta podrazumevaš pod dobrim merchom? Bolji izbor od sinoćnjeg, budući da je bilo samo diskova i majica, ili više varijacije među pomenutim predmetima? Budući da na svirkama najčešće kupujem samo diskove, meni je dovoljno kada se donesu sva izdanja izvođača, budući da je česta pojava donošenje samo aktuelnog albuma.

 

 

Dobar merch podrazumeva da makar majice koje se izloze postoje u vise dimenzija.

Konkretno ja koji nosim XL sam sinoc mogao da biram jedino izmedju one odvratne s vanzemaljcem i one teget s krugovima koju sam na kraju i kupio (i to poslednju), a zeleo sam da kupim ili onu belu ili crnu s crvenim omotom iz 2008. godine, sto je naravno bilo nemoguce jer su postojale samo u XXL i M velicinama.

 

^ What he said.

 

Uvek problem sa veličinama, zna se koje su najčešće veličine među nama pederskim post-rockerima, nismo mi debeli treš metalci (izvini Jaroslave :*).

Share this post


Link to post
Share on other sites

(izvini Jaroslave :*).

 

:wub:

 

Ја сам имао проблем на Артиљери концерту око мајица. Све Fear of Tomorrow су ми биле велике, да бих на крају узео By Inheritance (који ми је, истина, омиљени албум, али је мајица очај) која ми је кнап. :mrtav:

 

А најбољу понуду сам видео 2005. на Destruction/Candlemass концерту. Свега је било у свим величинама, па чак и женских танги. :haha:

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene isto ubi glava od onog Markovog Pilsa ceo jebeni dan. Kontam da si ti peglao od Niksickog.

 

Ma nisam peglao nego se iskenjao kao da sam se hranio na otpadu zadnjih godinu dana. (kapiram da je kombo nikšićko+pils+kobaja u pitanju ipak)

Edited by Vitamin K Experience
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još više od njih, gore iznad, u nekoj zaboravljenoj i zadimljenoj visini, nazirala se ikona Svetog Save, pretpostavljam u smislu prosvetiteljstva i edukacije studenata, istog onog u kog se kunu i od kojeg počiva većinom savremena fašistička klerikacija srpskog naroda. Šta li se sve radilo u ovoj sali i u kojim prilikama, nisam mogao ni da zamislim. Da li su popovi bili da je osveštaju? – siguran sam da jesu.

 

 

Piše: Ištvan Kaić

 

 

 

Јавити Лази Лазаревићу да му је утекао један Иштван.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proseravanje u stilu popboksa i Milana Popovića. Obogaćeno još većim neznanjem, da budem precizniji. Ovo me podseća ma priču sa Karma To Burn svirke.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...