Jump to content

Angra


Elderane

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Jao, momci, pored vas zajebanciji nikada kraja...

 

Ovako, kao ne-veliki fan ni Rebirtha ni Rituala smatram da je ToS bolji od oba... videcemo sta ce Matos ponuditi krajem godine, ali ovo je nesto najbolje sto je poteklo iz (ex) Angra kompanije od raspada. Stavise, mogu reci da mi se dopada, sto nisam mogao kazati za ova dva. Iskreno sumnjam da ce Matos, sa daleko promenjenim stilom, uspeti u misiji.

 

A da je najbolji u zanru i nije... eto dva zmaja tu koji razvaljuju-i Dragonforce, a i Dragonland koji uskoro izdaje bombu Starfall za Century Mediju... o Lost Horiozonu necu ni da pricam, a zna se koje undisputable king of power metal, a sto je i sisa Lazo primetio, po prvi put rekavsi nesto pametno na ovoj temi:

 

slava Sammetu.

 

evotigana.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, momci, pored vas zajebanciji nikada kraja...

 

Ovako, kao ne-veliki fan ni Rebirtha ni Rituala smatram da je ToS bolji od oba... videcemo sta ce Matos ponuditi krajem godine, ali ovo je nesto najbolje sto je poteklo iz (ex) Angra kompanije od raspada. Stavise, mogu reci da mi se dopada, sto nisam mogao kazati za ova dva. Iskreno sumnjam da ce Matos, sa daleko promenjenim stilom, uspeti u misiji.

 

A da je najbolji u zanru i nije... eto dva zmaja tu koji razvaljuju-i Dragonforce, a i Dragonland koji uskoro izdaje bombu Starfall za Century Mediju... o Lost Horiozonu necu ni da pricam, a zna se koje undisputable king of power metal, a sto je i sisa Lazo primetio, po prvi put rekavsi nesto pametno na ovoj temi:

 

slava Sammetu.

 

evotigana.gificon_rockdevil.gif

brateeee klasa icon_smile.gif

 

Vidi, spominjao sam ovde da mi se svideo novi Vision Divine, bash nisam imao nista tih dana i solidno sam ga preslushao icon_da.gif Posle sam dobio Angru i Stream nece skoro u player, mozda i nikad vishe... izvalis koliko je svirka naivna, atmosfera icon_mrtav.gif , produkcija decija... ovo jeste vrh musik19.gif

 

i mega plus, filozofija - jeitinho brasileiro icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Nadam se da nisam pogresno shvatio i da se necu puno razocarati kad zapalim tamo u penziji icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ToS ubedljivo najbolji album od odlaska Matosa icon_da.gif

 

Prvih pesama je neki prosechan poweric...ali vec od "Wishing Well" krece dosta 'ozbiljnije'. Kaievo gostovanje nishta specijalno, dosta brutalno dodushe, ali me je Hansi na "winds of Destination" odushevio. Odlichno se uklopio u pesmu!

 

Pored te najjacha mi je josh "No Pain For The Dead"

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Album je odlican zaista prijatan za slusanje!!!

 

Kako onaj (ne znam mu nik....p...i predugacak) moze reci da je gostovanje Hansija lose, lik je amater!!!

 

Ali, koliko god dobar album bio, ne moze parirati Queensryche-u!!!

 

Jebiga!!!

 

Ajd zdravo!! pivopije.gificon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grave nemaš pojma icon_razz.gif

 

Meni se album uopšte ne sviđa... jeba ga...

Nemas ti pojma! evotigana.gif

 

Ti mi rece da ti je ovaj album gej...Sta ti je tamo gej,majke ti?Mnogo fin album,ima materijala za slusanje.

 

Hansi me nije nesto odusevio,ali Kai je carski odradio posao. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...