Jump to content

Steven Wilson


Angelystor

Recommended Posts

People Who Eat the Darkness mi je najjaca pesma na albumu, posle nje Detonation. Pa onda sve ostalo. Nisam ocekivao da album ispadne ovako dobro, vrtece se ovo danima, tacno da se slusa dok radis, ujutru prva polovina albuma dok se razbudim, postavim u better mood, a onda kako dan prolazi i pocnem da hejtujem sve na poslu, onda se vrti drugi deo albuma :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za solidan pop-rock album dajes 9/10? :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

 

Yup 10/10 rezervisano za Bjork bonus poeni idu za inovativnost i kreativnost, a Stevi to fali ovde... skroz realno, kvalitetna mjuza i ideje, ali hint of abba i deonice iz PT ere nije vrhunac kreativnosti za njega... Njegov najbolji album po meni je defintivno i dalje Insurgentes tom albumu uvek dajem 10/10 jer ima sve :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dobar je album. Najviše mi se dopadaju stvari koje su se što je više moguće udaljile od klasičnog prog zvuka koji je Steva već ionako usavršio poslednjih godina. Pop aspekt je pravo osveženje - i odlično mu ide. Nowhere now, Permanating, naslovna i Sons of unborn su mi omiljene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sucker za sve sto Wilson radi, pa ni ovaj put nije razocarao. Zaista je primetna ta promena atmosfere kako album odmice. Nisam odusevljen ovim downtempo, triphoppy momentima, dosadnjikavo je i to mi je najslabiji deo albuma mada kapiram strukturu. Sreca pa ga zavrsava sjajnim closerom - song of unborn, divna pesma. Prvi deo albuma je odlican i nimalo mi ne smetaju pop elementi, naprotiv, to je sve uradjeno znalacki. The same asylum as before kidalica stvar, mozda i omiljena nakon dosadasnjeg preslusavanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stevica je malo bipolar izgleda :haha: Al' dobro, sve dok roka finu mjuzu, meni ne smeta. Malo bodu oci te gluposti tako, ja sam zajeban, povucen, mracan, nemam porodicu, samo mjuza, mrzim ceo svet, FB je zlo i ostalo, i onda provodis vise vremena na njemu nego van njega :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricao je kao u fazonu da mora da bira, da li ce da ima porodicu ili da pise muziku, i kao odabrao muziku, jer puno ljudi moze da ima porodice, a ne moze puno ljudi da pise muziku kao sto on radi, pa kao tako doprinosi svetu vise, i postujem tu odluku maksimalno, skroz je kul sto je posvecen necemu maksimalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricao je kao u fazonu da mora da bira, da li ce da ima porodicu ili da pise muziku, i kao odabrao muziku, jer puno ljudi moze da ima porodice, a ne moze puno ljudi da pise muziku kao sto on radi, pa kao tako doprinosi svetu vise, i postujem tu odluku maksimalno, skroz je kul sto je posvecen necemu maksimalno.

 

A sad mu smeta kad se neko jebe u stanu pored tok piše muziku.

 

a u way out of here slusa taj isti iPod :D

 

I taj spot mi je jako ogavan :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...