Jump to content

Steven Wilson


Angelystor

Recommended Posts

Mislim da je sustina svega da lik napokon ima ribu/zenu i ocigledno mu je trenutno do jaja u zivotu, tako da ne ocekujem da se u skorije vreme vrati na incel depre, to eventualno moze da se desi ako ga doticna sutne (sto mu apsolutno ne zelim). Samo prcaj Stevo, i u picku i nas u usi.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ne mogu ni pošteno da se poserem po ovome, jer pre svega nije vrsta muzike koju nešto često puštam. Ali, sa druge strane, smatram da mogu da proizaberem dobar pop kada čujem, ili bar znam šta mi sviđa, aj tako, i ovo mi se definitivno ne sviđa.

Možda najčudnija stvar u vezi sa albumom je "12 Things I Forgot", koja me odskače od albuma zbog potpunog izostanka elektronike, i što zvuči kao "nestala" traka sa prva dva Blackfielda. Anyhoo, sviđa mi se stvar bez problema, ako ništa dr., vrteću ovo sa albuma. Od svih ostalih electro/pop numerica, "King Ghost" mi nadalako najozbiljnije zvuči. Sa druge strane, ako "Personal Shopper" čujem ponovo tokom ovog života, biće prerano.

I na kraju svega, mora se pomenuti falsetto koji mi je žešće iritantan u Stevanovoj izvedbi, plus old-man-commentates-on-technology tekstovi. Druže, otišao si na Spotify, šta cmizdriš sad koj moj.

Sreća pa covid odlaže turneje, pa ne moram trenutno da se razmišljam da li bih gledao set sa ovim stvarima live ili ne. A sigurno će da ubaci neke PT pikanterije opet zbog kojih bih se zaintrigirao da odem.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulazi polako u Gildenlow mod tripovanja. Realno je lik niche artist a ubacije Trampa, Zuckerberga i glumce u spot, baš je dalekosežan njegov uticaj na mase, daleko će se ovo pročuti, baš ono nikoga ne intresuje šta on ima da kaže na tu temu. 

Pritom mu je komentar baš plitak u pm. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkad znam za njega stalno izlaze neki deluksi, svaki album neko prenadrkano izdanje, i sve ljude što znam da kupuju to suvi materijalisti i consumeri, a sad nešto palamudi. 

Ima svojih trenutaka Wilson i Porcupine Tree, ali nemoj da se zavaravamo da nije ultra product muzika i i kolaž svega tuđeg od kad postoji.  

Uzmeš neki Elbow, na primer, koji nema veze sa prog rockom ali 300 puta autentičnija, zrelija i relevantnija muzika meni od bilo čega što je Steven uradio. Aranžerski daleko zrelije i intresantnije, možda nije neki najjači bubnjar ili ne znam šta, ko da je bitno. 

Slušam ceo dan Elbow danas, pa se nadovezujem.  😄

Edited by Лука
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

8 hours ago, Лука said:

Ulazi polako u Gildenlow mod tripovanja. Realno je lik niche artist a ubacije Trampa, Zuckerberga i glumce u spot, baš je dalekosežan njegov uticaj na mase, daleko će se ovo pročuti, baš ono nikoga ne intresuje šta on ima da kaže na tu temu. 

Pritom mu je komentar baš plitak u pm. 

da makar ima nesto da kaze, a da to nikog ne interesuje (verovatno bi onda bas mene interesovalo), ali nema, u tome je najveci problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...