Jump to content

2012.09.15. *Kalemegdan, Beograd* Warrior’s Dance Festival


Svart

Recommended Posts

Lollobrigida javili na fejsu da im je iz bekstejdža ukradeno 70 majica,

 

Kapiram da ce ih taj neko ko ih je maznuo sada prodavati na buvljaku neupucenom narodu. Sta bi inace neko radio sa 70 komada Lollobrigida majica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Overdrive im je zakinuo majice.

 

Uf Proddigy lista. Ne znam tacno tacan redosled ali ovako me secanje sluzi, znam da su ove pesme bile. Set lista preko 90 min.. Neke pesme su dosta skratili dok su neke pesme totalno promenili:

 

01. World's on Fire

02. Breathe

03. Dog Bite

04. Warrior's Dance

05. Invaders Must Die

06. Jet Fighter

07. Firestarter

08. Voodoo People

09. Run With the Wolves

10 Back 2 School

11. Omen

12. Poison

13. Interlude Prodigy Experience

14. Smack My Bitch Up

15. Thunder

16. Spitfire

17. Omen Reprise

18. Their Law

19. Avol

20. Diesel Power

21. Take Me To the Hospital

22. Bring the Noise

23. Out of Space

Edited by oNe
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je do jaja! Samo sto je bilo malo ladnjikavo al dobro, bar nije kisa padala.

 

Od izvodjaca sam ispratio Eyesburn, Prodigy i Skrillex.

 

Eyesburn je bila dobra energicna svirka, svi su bili na nivou ali morao sam da propustim poslednje 2,3 pesme da bi se prebacio bezbedno na glavnu binu.

 

Pre nastupa Prodigy-a stvara se neverovatna guzva na main bini zbog priliva ljudi sa bina sa strane, bukvalno nisi mogao da se pomeris. Prodigy krece i krece delirijum, svi krecu da skacu i show pocinje, jebanje mame. Jedino sto mi smeta je to sto je Maxim postao malo predvidiv i repetitivan. Malo me je smorilo samo je ponavljao my warriors, my serbian people, my warriors al dobro, kapiram da to puca masu :) Zvuk je bio u pocetku tih pa se kasnije pojacao i bilo na nivou. Bila je apsolutna ludnica sve me bolelo posle toga. Setlista odlicna, nista ne bih menjao, sve su pokrili ceo svoj asortiman. Najbitnije da je bio Their Law, tu sam poludeo skroz. Ma ludilo. Drago mi je da sam ih video s obzirom da ih nisam gledao do sada a bukvalno su mi bend detinjstva.

 

Posle njih nastupa moderna dubstep legenda u usponu Skrillex. Sta reci za ovog coveka, ne slusam ga inace a napravio je do jaja atmosferu, i ovo je verovatno bila jedinstvena sansa da ga ljudi vide, posto ko zna da li ce ikad doci ponovo. Sve je izgledalo kao da je prodigy ustvari otvarao za Skrillexa, covek je imao 50 puta bolju scenografiju, ogroman video bim iza sebe sa video sadrzajem, 4 ogromna sranja sto izbacuju dim u vazduh, svetleca bina, stvarno je sve izgledalo kao da je iz buducnosti.

 

Ludo vece skroz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodigy idzuo (iako sam otisao znajuci samo par pesama). Skrilex bio dobar isto, ali brate od njega su mi dovoljne 3 pesme da cujem i to je to, previse jednolicno je to meni. Da je napravio show - jeste.

Ritam, Eyesburn, Ajzak - svi na nivou.

Sve u svemu, bilo keva.

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...