Jump to content

Lock Up


Tormentor

Recommended Posts

Ne znam da li su ovi jos na okupu ali znam da za ono sto su odsvirali zasluzuju da se pomenu na ovom forumu.

Koliko sam upoznat Nick Barker iz D.Borgira je tu zapoceo svoju karijeru a kroz bend su se jos provlacili bivsi clanovi Napalm Death-a i At the Gate-sa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Koliko ja znam imaju samo dva albuma: 'Pleasures Pave Sewers' 01 i 'Hate Breeds Suffering' 02, a za 'Advance' nisam nikad cula.

Aktivni su i dalje. Ja imam 'Hate', i album je odlican.

 

Pazi ti kad ja imam promo CD koji se zove Advance.

Sad sam upravo uporedio pjesme sa tog disca sa ovima sa prethodna dva albuma i vidim da to nije isto.

 

Sta je to sto ja imam :mrgreen: :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi ti kad ja imam promo CD koji se zove Advance.

Sad sam upravo uporedio pjesme sa tog disca sa ovima sa prethodna dva albuma i vidim da to nije isto.

 

Sta je to sto ja imam :mrgreen:  :?

Ja sam bas trazila njihovu diskografiju, i svuda sam naisla na podatak da imaju samo 2 albuma.

Ocigledno imas neki sablasni cd smile.gifsmile.gif ili su to mozda pesme sa sledeceg albuma, sto bi znacilo da si vidovit smile.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi ti kad ja imam promo CD koji se zove Advance.

Sad sam upravo uporedio pjesme sa tog disca sa ovima sa prethodna dva albuma i vidim da to nije isto.

 

Sta je to sto ja imam :mrgreen: :?

Ja sam bas trazila njihovu diskografiju, i svuda sam naisla na podatak da imaju samo 2 albuma.

Ocigledno imas neki sablasni cd smile.gifsmile.gif ili su to mozda pesme sa sledeceg albuma, sto bi znacilo da si vidovit smile.gif .

 

Vrjeme ce pokazati da li sam vidovit smile.gif

Evo i trcklist sa tog "sablasnog" albuma.

 

LOCK UP Advance (2001 Promo CD)

 

 

1.nucleotics

2.angel domain

3.watch me in

4.chroma

5.bonechruser

6.inmemorial ages

7.dangerous mind

8.blood on my hands

9.death certification

10.blasted

11.one frozen fields

12.structure divine

13.insane

14.deconstruction

15.final act

16.terrorized

17.murder in act

18.cloned as me

19.r.k - 2056

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...
Ne znam da li su ovi jos na okupu ali znam da za ono sto su odsvirali zasluzuju da se pomenu na ovom forumu.

Koliko sam upoznat Nick Barker iz D.Borgira je tu zapoceo svoju karijeru a kroz bend su se jos provlacili bivsi clanovi Napalm Death-a i At the Gate-sa.

Nick je poceo sa Cradle...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Extreme metal supergroup LOCK UP has set "The Embodiment Of Paradox And Chaos" as the title if its new album, tentatively due this spring via an as-yet-undisclosed record label. The CD was recorded in November-December at HVR Studios in Ipswich, United Kingdom and is scheduled to be mixed later this month.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to ti je ekipa iz dying fetus, tako da otprilike takav tip grajnda mozes ocekivati. ljudi ih vole i slusaju, kult su poprilican, ali ja licno nisam neki preveliki ljubitelj (mozda ima veze i sa tim sto sam i fetuse prestao da slusam)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav je onaj Misery Index bend? Nisam ih overio do sada, a vidim imaju priličan broj albuma iza sebe. Privukli mi pažnju pošto ta pesma koju Talvi linkovao iznad je na splitu sa ovima.

Мени су сјајни, Discordia најбољи албум.

Edited by Undertаker

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...