Jump to content

Kolekcije


Nemethor

Recommended Posts

Znamo adresu mi sto smo mu slali ponekad diskove i ploce al necemo da vam kazemo.Moramo se cuvati medjusobno,bar oni koji nisu postavili jos resetke,alarme i dobermane. :lol:

 

On topic:

 

dscn5018f.jpg

 

dscn5019d.jpg

 

dscn5020r.jpg

 

dscn5021o.jpg

 

dscn5023i.jpg

 

dscn5025.jpg

 

dscn5024e.jpg

  • Upvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je za mene definitivno najbolji casopis koji se bavio heavy metal muzikom i ostalim zanrovima.

 

Ukupno je izaslo 72 broja plus specijalna izdanja MF1 i MF2 da bi se casopis definitivno ugasio 1993 godine!

 

Bernard Do,covek koji je bio osnivac casopisa i dalje je aktivan,tako sto uradjuje sajt posvecen Metal Forces!

 

Nazalost skoro sve duplikate je rasprodao tokom ovih godina,a neki su zavrsili i kod mene!U svakom slucaju,evo kako izgleda to sve na gomili sa izuzetkom nekoliko brojeva koji mi i dalje nedostaju!

To je po mom misljenju istorija metal,crossover i hardcore muzike u malom!Ne zanemerite na losim fotkama.

 

Picture006.jpg

Picture009.jpg

Picture005.jpg

Picture007.jpg

Picture008.jpg

Picture010.jpg

Picture012.jpg

Picture014.jpg

Picture015.jpg

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O Cabo poceli smo sa ne-metalom,da okrenem ja na moj rokic iz osamdesetih sto bi nekad reko Gojko. :haha: Salim se,svaka cast za Flojde,imas plus od mene nego reci mi jesi se ti to ispucao sa crnilom? :haha:

Excel Fan,dao sam plus za casopise,strava su!Koja budala ovaj Bili Milano! :haha:

 

On topic,moja skromna kolekcija Maxovog omiljenog benda:

 

dscn5076h.jpg

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Live at studio 54 butleg na providnom vinilu (Exodus+Slayer+Venom turneja 1985).Pozdrav drugar i hvala na komplimentu.Uzivao sam u fotografijama vasih kolekcija i drago mi je da vi uzivate u mojim i hvala svima za ovoliko pluseva!Pozdrav i samo napred!

 

Edit:Cekam i nadam se da moj drugar Zeljko Descender krene sa fotkama i prikljuci se ekipi jer ovde pripada u samom vrhu.Imam i drugara iz mog grada koji ima oko 90 ploca Maidena ali slabo dolazi na forum.

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

E imam 1 pitanje za Maxa. Jel ti brate kupujes sve te diskove i ploce od napalma ili ti ih salju za badava? Mislim,toliko toga imas od njih da bi verovatno 2 stana mogao da kupis kad bi sve to utopio. Ili imas bas jako veliku platu pa mozes to sebi da priustis.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...