Jump to content

2012.05.08. *Ušće, Beograd* Metallica, Gojira, Machine Head


Ninoslav

Recommended Posts

Naravno da sam bio, odlican koncert, prava pesma Blackened, uf...samo dve su svirali sa St Anger ( St Anger i Frantic). Jedino sto je zvuk ipak bio malo tih, trebalo je to jace, ali koliko para toliko muzike izgleda...nadam se da ce sad biti glasnije.

 

Naravno da sam bio, odlican koncert, prava pesma Blackened, uf...samo dve su svirali sa St Anger ( St Anger i Frantic). Jedino sto je zvuk ipak bio malo tih, trebalo je to jace, ali koliko para toliko muzike izgleda...nadam se da ce sad biti glasnije.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je 800.000 vati ozvučenje, ako se dobro sjećam.

Ako me sjećanje dobro služi 700.000 W.

 

Bio sam 2004-te,moj prvi metal koncert-vatreno kršenje.Sjećam se da sam pajtosa digao na ramena i u jednom trenutku Džejms je pokazao prstom na njega,a moj jager se pogubio.

 

U Zagrebu smo preživili biblijski potop,dok je u Sofiji bilo najpaklenije kada su spojili One,Master i Blackened koji me opalio kao Tajson u najboljim danima.

Edited by metallicus
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako me sjećanje dobro služi 700.000 W.

 

Bio sam 2004-te,moj prvi metal koncert-vatreno kršenje.Sjećam se da sam pajtosa digao na ramena i u jednom trenutku Džejms je pokazao prstom na njega,a moj jager se pogubio.

 

U Zagrebu smo preživili biblijski potop,dok je u Sofiji bilo najpaklenije kada su spojili One,Master i Blackened koji me opalio kao Tajson u najboljim danima.

800 000

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Kuruz je bio takodje...nisu mu dali mama i tata,ali je on pobegao kroz prozor.

 

Видиш шта су родитељи, некоме нађу посао, а некоме не дају на концерт.

 

Bilo je 800.000 vati ozvučenje, ako se dobro sjećam.

 

тај рад

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kuruz:bro dobro sto si usteedeo!!!!

ostala ekipo od pre neku godinu sa juma!!!!!

imamo pola godine da se polako ukontamo

opet cemo kao nekad da se ubijemo pre koca!!!!!!!!!

sada vozim punak kola dece na koncert!!!!

aaaaaaaaaaaa

hhhhhhhhh

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Otkud ti? Kolika su deca? Ja vodim svojih troje, valjda nece biti i tudjih.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio ja 2004. na toj svirci naravno.2004. jos nisam ni znao za ovaj YU Metal.

Samo sto sam se pre koncerta napio ko svinja,pa mi realno nije bilo toliko dobro unutra...

Ovog puta cu da pripazim malo u v zi toga.

 

 

Nego,ne mogu da verujem da cemo se ja i ovaj iz Zitista potrefiti jednom na istom mestu (istom koncertu)?

Bilo bi lepo.

Ocekujem veselje.

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je dobar zvuk meni sasvim, samo sam imao problem što ništa nisam video od Lemijeve glave.

 

Zvuk je bio do jaja...em dobar u picinu dlaku,em glasno do panja.Na Fuel su me zabolele usi.

 

Sto se tice zaklanjanja vidika,sta da ti kazem tebra...barem jednom u zivotu buti frajer pa se pomeri iz tih pickastih redova i dodji sa mnom u prvi red da se boris za scenu.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...