Jump to content

2012.05.08. *Ušće, Beograd* Metallica, Gojira, Machine Head


Ninoslav

Recommended Posts

Neko je na prethodnoj strani pomenuo dužinu Metallicine svirke.

Poslednji put su svirali ispod dva sata 1991. kada su bili predgrupa AC/DC (80 minuta su svirali).

Od tada sviraju samo svirke od dva do dva i po sata (na turneji za Crni su par puta prebacili i tri sata uključujući i onaj Metallimovie).

Njihov uobičajeni set je 18 pesama, ali pošto za 12 pesama sa Crnog treba nekih 60-65 minuta, mislim da će možda svirati i 20 pesama da bi došli do dva sata i duže, a i da se koncert ne svede na sviranje Crnog.

Recimo da odsviraju ceo Crni, pa još četiri stvari do bisa i recimo još toliko na bis.

Nagađanja... :)

Edited by Bernard Panasonik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko je na prethodnoj strani pomenuo dužinu Metallicine svirke.

Poslednji put su svirali ispod dva sata 1991. kada su bili predgrupa AC/DC (80 minuta su svirali).

Od tada sviraju samo svirke od dva do dva i po sata (na turneji za Crni su par puta prebacili i tri sata uključujući i onaj Metallimovie).

Njihov uobičajeni set je 18 pesama, ali pošto za 12 pesama sa Crnog treba nekih 60-65 minuta, mislim da će možda svirati i 20 pesama da bi došli do dva sata i duže, a i da se koncert ne svede na sviranje Crnog.

Recimo da odsviraju ceo Crni, pa još četiri stvari do bisa i recimo još toliko na bis.

Nagađanja... :)

 

Jos toliko koliko traje crni svirace stvari sa ostalih albuma.Samo da budu sto vise sa Justice...I to ne samo Harvester nego kao u Sofiji da opale Blackened i Master recimo spojeno pa smo odlepili,jel tako bese ko je isao pretproslog leta?Ekipa iz Frubijevog busa javi se?Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sanjao sam da sam upao u neki time portal i da sam iz buducnosti prebacen u proslost i da sam bio na prvom koncertu metalike ikad i da mi je neki crnac naplatio kartu davajuci mi papir sa brojem 100, valjda 100 kinti bila karta, i posle sam ubedjivao tresere kako ce ovaj bend biti uspesan u buducnosti a i oni su rekli da zvuce do jaja za prvu svirku

 

:bigblue:

 

jebo machine head

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos toliko koliko traje crni svirace stvari sa ostalih albuma.Samo da budu sto vise sa Justice...I to ne samo Harvester nego kao u Sofiji da opale Blackened i Master recimo spojeno pa smo odlepili,jel tako bese ko je isao pretproslog leta?Ekipa iz Frubijevog busa javi se?Pozdrav!

 

Park .. by my hand!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...