Jump to content

2012.05.08. *Ušće, Beograd* Metallica, Gojira, Machine Head


Ninoslav

Recommended Posts

Daj bre manite kikija i sranja, ne mogu da dobijem bilet servis, zauzeto vec pola sata, mogu li danas da se kupe karte ili ne, zna li neko?

 

Na prethodnim stranama je nekoliko puta pominjano da ce na licu mesta moci da se kupe karte za parter po ceni od 3300 dinara.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj bre manite kikija i sranja, ne mogu da dobijem bilet servis, zauzeto vec pola sata, mogu li danas da se kupe karte ili ne, zna li neko?

 

rekli su da ce eventim imati salter na ulazu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da utvrdimo tajni znak yumetalaca na koncertu (u cilju random sakupljanja, zajedničkog divljanja itd). Predlažem da to bude dernjanje "IGUMAAAAAN".

 

 

Nego, a ja bih mogao da se spremam umesto što sernjam po netu?

 

 

METALIKAAAAAAA!!!!! GOĐIRAAAAAA!!!!! MAŠINGLAVAR!!!!!!!!

 

Idemooo!

 

22873.gif

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odakle vam to za aparate? Imam dobar aparat koji sasvim lepo snimi i zvuk ali šta da radim sa njim na ulazu ako krenu sa oduzimanjem...

 

zavisi koji i kakav aparat, to su pravila festivala i vecih koncerata uglavnom:) mozes ti da imas digitalac koji snima zvuk, samo ne sme da bude dslr aparat :)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na prethodnim stranama je nekoliko puta pominjano da ce na licu mesta moci da se kupe karte za parter po ceni od 3300 dinara.

 

 

rekli su da ce eventim imati salter na ulazu

 

Hvala ljudi!

 

Jebiga trcim, listao sam strane unazad al' ne nadjoh, ortak jedan odlucio da ce da pazari kartu u zadnjem trenutku, pa da vidimo moze li.

 

Pozdrav ^^

 

Gde je taj okup, ko ce u fan pit? Svo moje drustvo ide u parter, pa bi mogo sa fellow yumetalcima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

MENI JE BOJLER PRIZDIVEN,ROKERICA SPREMNA,DUBOKE KONVERSICE CRNE SPREMNE,MASKIRNE CEGA SPREMNE,UZO NOVE ZILETE BRKOVE SAM VEC RANIJE STRICNO,OBICJUERI KOZ OF DET MAJA SPREMNA

 

NIKAD METALIKA SAMO GLUPI DET METAL

 

CEK CEK OVA FRANCUSKA PASCAD POCINJU U 5?!?

 

PA JEL VI MENE ZAJEBAVATE

  • Upvote 3
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravi muškarci piju voćno pivo i uredno nameštaju frizuru!!!!!!!11111111111111111111

Btw, nemoj da se tripujete da će da vam neko UZME APARAT.

Fora je da će vam uzeti baterije i to je to ako se zajebete pa unesete neki HP,FUJITSU,ŠTAGODKURAC.

 

JEBAĆE VAS MIŠA TUMBAS DUMDUJMDUJMDUDMGOŽIRAGOŽIRA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zavisi koji i kakav aparat, to su pravila festivala i vecih koncerata uglavnom:) mozes ti da imas digitalac koji snima zvuk, samo ne sme da bude dslr aparat :)

 

 

http://www.dpreview.com/reviews/canonsx1is

 

Da li znas da li moze ovaj fotoaparat da se unese, i kako da ja objasnim ljudima na ulazu da ovo nije profesionalni (kontam da mi nece verovati)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' vi idete na koncert da skacete i pevate ili da slikavate i snimate do iznemoglosti?! Mogu li fotoaparati, nja, nja nja...Koji ce vam, imacete profi slike na njihovom sajtu.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ću da slikam mojim mobom od 0,001 piksel da slike budu mutne i ironične.

 

oce ko samnom za vip sto za 35e?sad mi je ulecela ta kombinacija,to mu dodje isto kao vip samo imamo sto

 

Sto je za pičke i ti to znaš. Dođi masu na krv i znoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...