Jump to content

2012.05.08. *Ušće, Beograd* Metallica, Gojira, Machine Head


Ninoslav

Recommended Posts

Picka im materina urlali smo da odsviraju jos jednu pesmu bar i kurac, sve isto ko u Pragu... A mogli su jednu bar jos da odrade bas su razocarali na kraju, ljudi su se drali ko kreteni i nista, govna...

  • Upvote 1
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

4. vece sa Metalikom, 4. vece koje ce se pamtiti za zivota. Gods that never fail.

 

Ne bih sad polulud i polunem previse nista da pricam, ko je bio zna o cemu se radi, a Rob je sve lepo objasnio, pa cu njega da citiram: HUUUUAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAH!!!! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

JEL IKO CUO JEDNOGA MOMKA KOJI SE DRAO VENOM

 

SKALKRASER DOKAZAO STA JE POSTOVANJE I ISKRENOST JAVIO MI SE IZLJUBIO ME KA BRATA RODJENOG I ONDA SE PREDSTAVIO,STETA STO SAM MORAO DA PALIM DA PROBAM DA UBACIM NEKU NESRECU KOJA SE NA KRAJU IZGUBILA KO ZNA DJE

 

JA SAM SINOC PRESTOJA OD PODGORICE DO UZICA NIJESAM SPAVA I SAD STAJA SVO VRIJEME SVE ZA METAL

 

NE JEBU ME NOGE TOLIKO NO SU MI SE DA PROSTITE MUDA OTEGLA OD STAJANJA PA SAM MORA KUCI TRCAT

 

GOJIRI DALI PROSTORA I VREMENA I OZVUCENJA KA DA JE NEKI DOMACI METAL BEND BIO JA NE BROJIM DA SAM IH SLUSAO A JESAM IH VIDIO OCIMA TO MENE DOSTA ZA SAD

 

SMORSIN HED AUTOMATSKI UKINUTI,ROBA FLINA KAKVOM TOLJAGOM IZDEGENJECIT NAJISFOLIRANIJI ZERPO NA SVIJET

 

METALIKA JE NAJVECI BEND IKAD TACKA,DZABE STO SE LARS RASPADA A KIRK KRIZIRA BEZ BIJELOG

  • Upvote 14
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

JESAM STAJA SAM AKO DJE OPET TAKO PRELETIS U GSP-U PRODERI SE VENOM ZNACU DA DA SI MI JE JAVILA

 

I DA,NEKA ME JE DJEVOJKA IZLJUBILA RECE DA SAM ANFORGIVEN OTPJEVA KA CACA LEMI JA NJOJ NE NEGO IMAM RAK GRLA OD DRINE

  • Upvote 7
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gojira: Oroborus, Heaviest Matter, Flying Whales, L'Enfant Sauvage, Toxic Garbage Island, Vacuity. Utišali ih ko da sa radija ide muzika. Ali džaba, i dalje su jebači keva, mogu da im se saviju samo, najboljih pola sata na koncertu. Ostaje žal za još kojom pesmom umesto Mašin-koji li su kurac ovi smarači svirali toliko-Heda.

 

Lars i dalje ne zna da čuka bubnjeve, James i dalje totalno predvidljivo baljezga između i za vreme pesama, ali odlična setlista, pirotehnika, laseri, strobovi, gigantska bina i ekrani, i ostale pare, izvlače situaciju. Metallica: Hit the Lights, Master of Puppets, The Shortest Straw, For Whom the Bell Tolls, Battery, The Struggle Within, My Friend of Misery, The God That Failed, Of Wolf & Man, Nothing Else Matters, Through the Never, Don't Tread On Me, Wherever I May Roam, The Unforgiven, Holier Than Thou, Sad But True, Enter Sandman, Fuel, One, Seek & Destroy.

 

Zaključak večeri: Organizatori, dovodite Gojiru.

Edited by FILIP St.
  • Upvote 8
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ladno slusao Gojiru iz backstagea jer smo cekali Metallicu tri sata da doje na meet and greet, popizdeo sam. Prilicno sam siguran da je to bio Joe koji je stao pored mene u snake pit pri kraju Blacka ali sa devojkom pa nisam hteo da ga smaram, a otisli su pre zavrsetka koncerta. I onda sam na kraju hteo da kupim Gojira majicu, koje su vratili u medjuvremenu i nisu ih imali vise za prodaju. Bas nisam imao srece sa Gojirom. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gojira - prekratko ali jebitacno...sve najbolje stvari, falilo je da bude po jedna stvar sa prva dva albuma i backbone i bio bi zadovoljniji mnogo al daj sta das :) Nisu imali nikakvu scenografiju ni lightshow, mislim da su ga zasluzili... Mario pisa po Larsu big time

 

Machine Head - trudili su se, bilo kul al dzaba kad im je muzika smor

 

Metalika - ћаћа ,pocetak bio najbolji, usao sam u par sutki udarila me metal emocija morao sam da se predam :bigblue: mene black album smara osim 2,3 pesme ali bio je dozivljaj... jedino sto mi smetalo su one jebene ekspolzije pred One, jebem im mater umalo ogluveh, jos lecim sluh od tih sranja, ostalo je bilo odlicno. Lars pozira kao obicno, duplu je zaboravio da svira, al zna da napravi show smrda. James izgleda 30 godina mladje, imao je sigurno jedno 234 fejsliftinga i smrsao je, jos sa prisivacima i mecima totalno 80-te, gospodin covek. Prijatno iznenadjenje za mene je Battery, poludeh, izlomi se. Lepo vreme, lepo vece, ja zadovoljan sa izuzetkom skracivanja Gojire sto me je malo zabolelo al jebiga

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

NATAKNEM I METALIKU I SVE PREDGRUPE NA KURAC SAD ĆE BLAGOJE DA SMARA CAPS LOCKOM DO JESENI

POPUSITE MI I TI I TVOJE KOLEGE METALNA ELITISTICKA GOSPODA TAMAN OVA OTEGLA JAJA

 

@BLAGOJE: Ja posle njih otišao do štanda sa merchom, i imala je samo majica za novi album i to u M veličini.

KOJEG KUME JA ONAJ DO KOJEG SI U PARTERU MOGAO DA DODJES OBISAO ISTO POSLE JEDNOG GARCIJA POSLE GOJIRE SVE GOLA METALIKA ZA NEKE NENORMALNE NOVCE A BAS SAM IZ REVOLTA SAMO NJIMA HTIO DA DAM PARE ZA MERC OSTROGA MI

Edited by BLAGOJE
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...