Jump to content

2012.05.08. *Ušće, Beograd* Metallica, Gojira, Machine Head


Ninoslav

Recommended Posts

KOJEG KUME JA ONAJ DO KOJEG SI U PARTERU MOGAO DA DODJES OBISAO ISTO POSLE JEDNOG GARCIJA POSLE GOJIRE SVE GOLA METALIKA ZA NEKE NENORMALNE NOVCE A BAS SAM IZ REVOLTA SAMO NJIMA HTIO DA DAM PARE ZA MERC OSTROGA MI

 

Ja sam video na štandu u parteru kad gledaš ka bini sa leve strane, kad se prođe bar, 2 i po hiljade koštala majica krv im jebem, a hteo da im dam moju podršku, ali ko će meni posle da da podršku kad za leba ne budem imao?

Edited by FILIP St.
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

PLASTICNA KESA U MORU

PLASTICNA KESA U MORU

 

JEBEM TI KONCERT GDE SE U RADIJUSU OD 50 METARA JEDINI DEREM

 

ali salu na stranu Gojira pokidala

Masin hed smorio

Metalika pokidala

TO JE TO

 

Inace zamenih za dzabe parter za fan pit,dobio 4 besplatna piva Gojira pokidala,ocekujem sutra da polomim nogu

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preskocio sam ogradu , tj natakao sam se .... Boli me kurac , prodro sam se redarima , sta gledate , dacu vam kintu ... Kad sam preskocio onako pijan , rekao sam im mrs u picku materinu .... ZA DZABEEEEEEEEEEEEEE , PISAM O VAMA STO STE PLATILI KARTUUUUUUUUUUUU ........ JEBI SRETOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

  • Upvote 13
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

metalika ubila covece, isutirali smo se ko budale tamo u prvim redovima.bilo je troje povredjenih cini mi se :/ ortak slucajno zakuca nekog cvikerasa sa laktom u vugla, malo ga osamutio,tip bez problema ustane sa zemlje i nastavi da hedbenga like nothing happened :rockdevil: na kraju smo uhavtili onaj ogromni metalika balon, za lazy beg dusu dao covece.

 

smorilo me sto gojira nije svirala duze, morao je jebeni machine head sat vremena da svira, i jos imali bolji zvuk. ono za vreme gojire je bilo katastrofa, joe se nije cuo dok je pevao i jedva su se cule gitare, plus svirali samo 6 pesama, bas bedak jebeni. ali nema veze, opet mi je kul sto sam imao prilike da ih gledam. nego isto sam se jedini drao za vreme PLASTIC BAG IN THE SEA :rockdevil: ni jednog fana gojira nisam zatekao u blizini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metallica je najveća, svi vi koji serete da je ovo i ono bolje nego otići na koncert Metallice napušite mi se ove znojave kurčine.

 

Gojira monstrumi.

 

MH sjeban zvuk, + nisu svirali Dadivian.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene je za gojiru,osim ociglednog,smorilo i kiksanje opreme,prvo je zica otisla dzou,posle se nesto i zanu miselu sjebalo,tj on se krstenije cuo tek na drugoj polovini vacuity.sto rekoh,ne brojim da sam ih slusao,vidjeh ih doduse nije zgoreg ni to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigoh kuci i ja, e pa ovako je bilo:

Gojira- Kratko ali jebitacno, drago mi da sam ih cuo. Vokal se nije cuo uopste, a bas je bio previse pojacan. Nisu oni za ovakve koncerte jos, oni su za manje lokacije i probraniju ekipu, a posebno ne pred ovakvom publikom.

Machine Head- Prvo super su novi albumi, sve to stoji, ali bre svirajte i starije pesme nece da crknete. Za Davidian sam mnogo uvredjen.

Metallica- Pokidali ljudi, nemam zamerke, i manje poznate pesme su super bile, ljudi su masine. :rockdevil:

 

Glavna zamerka mi je publika generalno. Prvi put sam video da na koncertu vise ima trendi pozercina nego agro metalaca. Fan pit je bio ocigledno mesto za pozerisanje, i slikanje. Svi mrtvi, napravi se sutka, odma svi gledaju sta koj kurac, pa gde ste dosli jebem vas! Da su ti svi napustili koncert posle nothing else matthers bolje bi bilo sigurno.

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

U poredjenju sa beogradskim koncertom iz 2004, moj utisak je da su veceras djelovali nekako vise rutinski nego onomad (mislim na taj neki stav prema publici), ali svejedno, institucija ostaje institucija, pjevalo se iz sveg glasa, koncert je bio pravi spektakl, kako i dolikuje i kako se i ocekivalo i tu nema neke price.

 

TWISTING-TURNING-THROUGH-THE-NE-VER! :rockdevil:

 

Edit:

 

http://www.metallica...08-journal5.asp

 

http://www.metallica...ade-gallery.asp

 

:rockdevil:

Edited by Runner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gojiru propustila, kasno su nam dali akreditacije :icon_ne: Machine Head odlicni, ne znam sta tupite.

A Metallica - samo cu reci da ne mogu da spavam! Totalno sam se odvalila. Žao mi je što se ne videh sa ekipom, jbg, kasno sam saznala za promenu mesta okupa. Hvala Najc sto se javila. :smile:

 

Veliki pozz za ljude sa kojima sam se srela. :pivopije:

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=GEwfOrN-oIA&feature=related

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva dva benda ne slusam, ali dosla sam i ispostovala svirku. Gojiru mozda i pocnem da slusam. :D

Metallica je otkinula, Trujillo jebe keve, odusevio me je. :rockdevil: James se ocigledno obuzdao i nije izigravao kauboja pa je vokal bio odlican. Jedino je seronja Lars toliko otpanjio baseve da je poklopio pola "One" solaze. :violent: Njegovi basevi su mi smetali ceo koncert, to mi je i jedina zamerka.

 

Pozdrav ekipi sa foruma. :wub:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Picka im materina urlali smo da odsviraju jos jednu pesmu bar i kurac, sve isto ko u Pragu... A mogli su jednu bar jos da odrade bas su razocarali na kraju, ljudi su se drali ko kreteni i nista, govna...

Sta se tripujes, skoro uvek su zavrsavali koncert sa seek, sigurno to nece promeniti sad zbog nas... Ne verujem da su ikome posle seek-a odsvirali jos jednu, mada mozda gresim...

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vauuuuuuu, evo upravo se vratio sa koncerta i dalje pod utiskom. Pošto sam prvi puta bio u Beogradu prvo da kažem da je grad fenomenalan, a zatim mi se dopala organizacija. Nije bilo nekih gužvi, onako komotno. Ja sam bio u početku pri vrhu partera, ali smo se zbog stiskavca pomakeli prema baru i tu je bilo odlično. Uglavnom, Metallica je pokidala, ne mogu vjerovati kako su ljudi razvalili i kakvu su odličnu svirku priredili.

 

Nisam stigao na Gojiru, ali sam čuo njihovu svirku kada sam ulazio i onako zvučali su fino, ali me je razočarao Machien Head. Ona preduga priprema prije nastupa kraljeva je također zamjerka, ali zvuk je bio fenomenalan.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije sve isto kao u Pragu. Kod nas su svirali Battery a ne Blackened. Machine Head nije svirao Davidian a Gojira nije svirala Remembrance.

Meni je bilo ultra smesno sto sank sa desne strane prodaje vopi za 250din a sank sa leve isto to pivo za 200din. :):D

 

Izbacili par slika, obratite paznju na fana iza. :))))

 

05may0812_pic10.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Gojira opravdala to sto je predgrupa tako velikom bendu. Svaka im cast. Razbili su. Trebalo je samo duze da traje.

 

Metallica je bila odlicna, strasno me je zabolela glava dok su MH svirali pa nisam mogao da uzivam maximalno.

 

Ako je neko snimio video/audio bootleg od Gojire ili Metallice neka kaci linkove da skidamo! Valja imati to za uspomenu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...