Jump to content

2012.05.08. *Ušće, Beograd* Metallica, Gojira, Machine Head


Ninoslav

Recommended Posts

Fenomenalan koncert! Metallica stvarno ima odlican odnos sa fanovima, ono ostajanje jos 10 minuta posle poslednje pesme je stvarno sjajno, i mnogi bendovi bi trebali da se ugledaju na njih sto se toga tice!

Bio sam u snake pit-u, zahvaljujuci nekoj Ukrajinki koja nije imala kome da da drugu kartu, hahahaha! :haha:

Pipnuo sam Dzejmsa nekoliko puta, prodrao se Robertu : "I fucking love you", na sta mi je on pruzio ruke i dao mi trzalicu, neprocenjivo! :haha:

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pipnuo sam Dzejmsa nekoliko puta, prodrao se Robertu : "I fucking love you", na sta mi je on pruzio ruke i dao mi

 

Tvoje gej sklonosti nas ne zanimaju :D

Edited by Feniks .
  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro je bilo,malo losije ozvucenje,neko je vec rekao,ali nije bilo to toliko strasno,mislim da je publika bas dobro prihvatila band i oni su znali da vrate.Pravi profesionalci nema sta,a priotehnika je bila vrh naravno.Jebote ja sam bio na tribinama poprilicno udaljen od bine i osetio sam svaki toplotni udar,mogu da zamislim kako je bilo ljudima u prvim redovima.

 

Highlight je bio kad su svi poludeli na seek and destroy..ali cinjenica je da su omatoreli..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio pravi. Posle koncerta sam primetio da sam promukao. :lol: A vrat me boleo naredna 2 dana. ;) Oni laseri su bili interesantni, ali mi se ne uklapaju tu. A ono "bombardovanje" pred One... Mislim da su ovi u prvim redovima chuli koliko i onaj iz "Black Hawk Down" shto mu je grunulo jako blizu. :haha:

 

A ovi shto se zhale na nedostatak efekata... Metallica nije Rammstein. Muzika je na prvom mestu. Efekti samo dopunjavaju dozhivljaj, a oni zavise od benda do benda i tu ih ne treba uporedjivati.

 

Pre samog pochetka Metallice je bubanj tako grunuo da sam se shtrecnuo. :D Bio sam na ogradi kod zvuchnika s leve strane gledano na stage, pa sam posle otishao na sredinu ka kraju fan pita.

 

I ja bi' menjao Fuel za Fight Fire With Fire, Whiplash ili No Remorse, ali dobro. Sad chekam da se pojavi mp3 snimak koncerta. :)

 

 

Je l' ovo snimano za neku televiziju ili je bootleg?

Edited by Huszar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne lozite mladju populaciju da je ovo neki kurac od koncerta! Prva Metallica na kurtonskom stadionu je bila C4, jebanje Isusove matere i te price. Ovo je u poredjenju sa tim gola kurcina....Mlatio sam kurcem u parteru, crvena majca...lep momak,jak,zgodan...nadasve pametan. Kuje znam da ste videle performans......Samo vas gledam!

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kakva pizdarija od snimka! :rockdevil: Ali, mislio sam da je bilo vishe ljudi. Mada, mislim da Metallica josh nije pochela dok je ovo snimano i da se popunilo kasnije. :mhihi:

 

Sad sam tek video kako je fan pit pravi izbor i kako u parteru ko nije zauzeo prvih mozhda 10 redova, slabo je shta video. Ona 2 reflektora su bash smetala.

Edited by Huszar
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Machine Head ili što bi rekao Kurir 'Maćine head' sam proučavao jedno 3 pesme pokušavajući da

skontam zašto je pesma koju su najavili drugačija od prethodne... Znači sve mi se činilo ko da su bili u fazonu:

''Bubnjar ti pokušaj da što više iskriviš tu činelu do kraja koncerta, vas dvojica drljajte šta god, a ja ću na svakih minut-dva

da govorim FUCKING SERBIA, FUCKING BELGRADE'' . Nešto definitivno nije bilo u redu, kontam da je ozvučenje, al' problem nije bio sigurno u tome

što sam bio daleko, bio sam u pitu i sve sam kristalno jasno čuo.

 

Što se tiče Metallice šta reći... Počeli su koncert sa Hit the lights, to sam najmanje očekivao, al' moje oduševljenje

nije imalo granice. Holier than thou baš i nije bilo obavezno, to je jedina pesma na kojoj sam se baš onako smorio... Umesto nje

su mogli ubaciti Whiplash ili The four horsemen, al' u svakom slučaju nisam se žalio ni na koncert ni kasnije na totalnu disfunkciju tela.

Neka dvojica su igrali 'Arcade' pored mene na 'difficulty' sa sve opcijom 'bloody gore' , al' dobro, jbeš te pišjake, oni

su mi tad bili najmanje bitni.

 

Na Godzili nisam bio, nisam neki ljubitelj, razočaravao sam se sve više i više uz svaki novi gutljaj piva Amstel koje ima ukus kao dečiji sirup,

kao onaj Prospan jbeni...

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, ja ne bi skontao onda, pošto je to jedina pesma koja mi se ne svidja sa Black-a...

Vamo gde sam ja stajao ta pesma je poslužila za predah, da se zapali cigar i malo dodje sebi :da:

 

U mad bro ?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...