Jump to content

2012.07.12-15. *Petrovaradinska tvrđava, Novi Sad* EXIT 2012


Talvi

Recommended Posts

Još uvek taj stage zovem metal hammer. :D

Daleko je to od malog, prostor je veliki i odličan. I na zgodnom je mestu, fusion je odma gore desno, a ni main nije daleko!

 

Testament bi glat mogli na Main umesto domaćih ili stranih anonimusa koji sviraju na početku ili kraju dana. Mada i na Hammeru može da se skupi gooomila ljudi. Ne bi bilo loše da uz njih (ako uopšte dođu naravno) dovedu još 2, 3 iole kvalitetnija gitarska band-a, bilo da je punk/HC/gothic/metal...

 

New Oder je dobar potez, nadam se još nekim zvučnim imenima.

 

Neće da se edituje post. Evo slike tog prosotra od pre nekoliko dana za Jaroslava i ostale koji nisu bili:

 

1.jpg

I sa druge strane ali se vidi mali deo:

img5142.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovoljno je prostor velik, samo je mnogo veliko sranje zbog prasine svaki put, kreteni nikad nista ne postave, a zidine blokiraju da ide u stranu. Narsil mi je svedok koliko sam prosli put posle Kratora crn bio.

 

Inace, Testament bi bio bio kidanje :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Testament po drugi put,jebanje u picku,cuo sam da je prosla godine na eksplozivu bila jebacina sto se tice prasine,ako dodje testament ja idem tamo da i ako bude strokav ko ciganin idem posle testament da pravim picvajz na KAL ili neki juzno americki ,ciganski bend s' sisatu pevaljku ako bude dolazio! 'edva cekam! :rockdevil::rockdevil::mhihi::muzicar:

  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...