Jump to content

2012.07.12-15. *Petrovaradinska tvrđava, Novi Sad* EXIT 2012


Talvi

Recommended Posts

Epska opstina, nisi ni svestan. Imamo Dane Ludaja, svetsko prvenstvo u borbi guskova, svetsko prvenstvo u tucanju jaja, na stranu cinjenicu da smo najmetalskija opstina u Srbiji. Samo se ti zajebavaj. :bigblue:

 

Kako je u Cirihu?

Edited by Denny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Exit iz godine u godinu dokazuje da je sranje, osim za dancere. Na main stage dovode ili neke za koje su svi zaboravili ili neke koji josh ni prvi album nisu snimili. A na metal stage zaluta ponekad neki dobar bend. Nije mi jasno shta strance dovlachi, osim jeftinoce za njih. A menadzment festivala je tipichan za nas - 'oce da se jebe, a da mu ne udje. Shto manje para, a mnogo nikakvih izvodjacha - logika kvantiteta umesto kvaliteta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не видим у чему је ту проблем. Није ни замишљен као метал или рок фестивал, зна се да је Денс арена најбитнији део читавог фестивала.

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Epska opstina, nisi ni svestan. Imamo Dane Ludaja, svetsko prvenstvo u borbi guskova, svetsko prvenstvo u tucanju jaja, na stranu cinjenicu da smo najmetalskija opstina u Srbiji. Samo se ti zajebavaj. :bigblue:

 

Kako je u Cirihu?

i najvatrenije djevojke na svijet.nijesu nesto lijepe ali vatromet jebote.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam za D.R.I. pre nekoliko dana ali eto sad je i definitivno,sto se mene tice vise ne mora nista ni da bude,meni dovoljno, da jos jednom vidim legende uzivo koji sabijaju sve zivo i mrtvo u sat ipo svirke,zivi bili pa videli!Inace iz istog izvora sam dobio informaciju da je dogovoren i Sodom,ako se obistini da je i to istina,mislim da cemo mi metalci biti vise nego zadovoljni izborom za ovogodisnji Exit!

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...