Jump to content

2012.07.12-15. *Petrovaradinska tvrđava, Novi Sad* EXIT 2012


Talvi

Recommended Posts

Mislio sam da je tesko da cu gledati thrash koji je vise sloppy od Destructiona uzivo, ali eto, i iznad mesara ima mesar :] Pikali ovako:

 

In War and Pieces

Sodomy and Lust

Outbreak of Evil

M-16

Surfin' Bird

The Saw is the Law

Proselytism Real

The Art of Killing Poetry

City of God

Blasphemer

Agent Orange

Sodomized

Eat Me

Iron Fist

Ausgebombt

Remember the Fallen

 

Among the Weirdcong

Bombenhagel

 

Narandzasti agens exita sinoc udisalo nekih hiljadarkica ljudi, cusmo onako, moze se reci best-of listu, jedino sto bih ja tu uvek drzao Winter i Code Red no 'ajd'. Zvuk i cela izvedba daleko od najviseg nivoa, ali fuck it, ko mirno stoji na Agent Orange taj mora da je vezan za drvo, nema drugo objasnjenje. To i jebeni Weirdcong mi vrhunci veceri. Taman sisli sa scene, krece muzika sa PA, ja krenuo nazad po pivo i samo odjedared ovi opet na sceni :D A da, i jebeni Blasphemer je bio ubitacan, tada se, cini mi se, najvise onog agensa diglo. Pesma k'o da traje 15sekundi, tako zesci osecaj.

 

Inquisition posle mrtav ispratio, nikada nisam slusao ovako, i sta znam, nije ono ic lose, dam im sansu nekad. Njih inace gledalo jedno 100 metal dusa i isto toliko ljudi sa strane, koji kapiram da su tu bili jer nema sta drugo u 3h na drugim stejdzevima, i koji su na razne nacine pokusavali da igraju uz blackericu :D Cak i za Sodom podosta ludaka sa strane dolazilo, sto mi neocakivano.

 

VATRA KOJA NE GORI!

 

Tako nekako, Sodom koji je rasturio samo mi je publika nekako bila mlaka :haha: ovo govorim iz ociju i usiju coveka koji je slam-ovao iz pozadine. Bas nesto komentarisala sa ortacima onaj osecaj kada se vratis 10 godina unazad kada si actually otkidao na ovu muziku i osecas isti onaj adrenalisnki trip :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

For the first time in EXIT history, the Main Stage will be changed for a performer, so the stage itself will be the biggest in EXIT history! This morning, rebuilding of the Exit Main Stage was started. The legendary Guns N' Roses are coming to EXIT Festival with six trucks full with stage equipment!

 

Due to the fact that the legendary rockers announced a 3-hour gig, the performers who were supposed to play the After 2 program, Skream and Goldie, were moved to HAPPYNOVISAD Stage!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Borgore RASTURIO main!! Nikada nisam slusao/gledao nesto tako glasno, brutalno i prljavo!!

A., bez tebe ne bih ni znao za ovu destrukciju! Hvala! :)

Edited by InnocentYoungThroatCutter

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Chinese Democracy

Welcome to the Jungle

It's So Easy

Mr Brownstone

Sorry

Jam/Rocket Queen

Estranged

Better

Guitar Solo @RichardFortus

Live and Let Die

This I Love

Shacklers Revenge

Dead Flowers

Used To Love Her

Motivation @Tommy_Stinson

Band Introductions

@DizzyReed piano solo (Baba...)

Street of Dreams

You Could Be Mine

Guitar solo @DjASHBA (Mi Amor)

Sweet Child O' Mine

 

 

 

 

Lista do sada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ne icon_smile.png nisam toliko izlapeo da slusam gnr xD

 

@leroboy: Neka ekipa pravila problem, panduri intervenisali a random liku koji je prolazio pri prettesanju našli sekiru i testeru #exit2012 <3

 

 

 

Konačna setlista

 

 

 

Chinese Democracy

Welcome to the Jungle

It's So Easy

Mr Brownstone

Sorry

Jam/Rocket Queen

Estranged

Better

Guitar Solo @RichardFortus

Live and Let Die

This I Love

Shacklers Revenge

Dead Flowers

Used To Love Her

Motivation @Tommy_Stinson

Band Introductions

@DizzyReed piano solo (Baba...)

Street of Dreams

You Could Be Mine

Guitar solo @DjASHBA (Mi Amor)

Sweet Child O' Mine

Jam (another brick... 2)

Piano solo @AxlRose (Someone saved my life tonight/goodbye yellow brick road)

November Rain

Glad To Be Here @Bumblefoot

Don't Cry

Civil War

Jam/Knockin' on Heavens Door

Jam/Nightrain

 

Encore:

Jam/Madagascar

Whole Lotta Rosie

Jam/Patience

Jam/Paradise City

 

 

c3d329c2ced911e1a9d522000a1e8a7c_7.jpg

 

 

 

7578277338_b7259e6446_c.jpg

 

<!--url{}-->

 

Ax4lhimCIAA3KP0.jpg

 

Ax4oAxQCQAEpy8w.jpg

 

Haha brusevi u prvom redu xD Overite video bim

Edited by Ninoslav
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zao mi je sto nisam gledao ceo Suicidal, ali ono sto sam cuo je bilo super, Hatebreed objansio neke stvari kako se cepa[zbog njih sam mahom i dolazio], Sodom je imao ozvucenje na nivou male sale skc-a [r.i.p], ali to je Sodom, set lista je bila fantatsicna i tu nema rasprave, opet bih gledao, u vecoj prasini i unplugged ako treba. Borgore je bio super na main-u, interesantan set, narocito jer ga pratim od prvih mikseva, ono je bilo odlicno da presece nakon ovih prethodnih stvari. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

subota> SUISAJDALI ubili, mada ono.. vidi se da to rade za pare..niima je takvo svako vece... hejtbrid rado propustio... SODOM .. po meni jako malo publike.. koja je inace isla na ne znam koje stejdzeve a NE na metal ..al ok stvar ukusa izgleda

 

nedelja> Putridi - sabili, jedva cekam album, DRi prebio kicnu... super ljudi i svirka

 

minus, mali broj ljudi, i jebena PRASINA na mejn i metal a verujem i drugim stejdzevima.. jebeno cu srati cigle ovih dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce Wolfmother zvucao pristojno u smislu da su mi bili zabavni i harizmaticni (kao sto i jesu) iako su na par mesta poispadali, ubacili su malo Flojda Another brick in the wall koji su posle GNR ponovo ubacili u svoj repertoar :haha:

 

Iako nisam ocekivala nista od GNR dan je bio sustinski rekreativan, smorila sam se jer smo se nacekali a ostatak koncerta sam zevala, pokusavajuci da se zabavim, nekako. I nikako mi ne ide u glavu sta ce im tri gitare, 2 klavijature i promena majice i kozne jashe posle svake druge pesme... ono granica smesnog i zalosnog. Highlight veceri: Konfete i efekti :haha:

 

Moram da priznam da su mi Plan B bili iznenadjenje na main-u doveli su nekog beatboxer-a (i on je boxovao another brick in the wall :haha: ) enivej simpaticni momci koji sviraju dobro za taj zanr. Erika Badu not my cup of tea, moze da prodje ako sam zavaljena i cooliram. Eh da New Order je fino odradio posao, matora i uigrana ekipa, ali potpuni smor sto je vecina publike znala samo jednu pesmu :haha:

Otprilike neki presek za sada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...