Jump to content

2012.07.12-15. *Petrovaradinska tvrđava, Novi Sad* EXIT 2012


Talvi

Recommended Posts

gledao hatebreed - odvalili! gledao sodom, ochekivao sam malo vishe ljudi, i zivlju atmosferu, al opet sjajna svirka, chekam ih vec 10 godina, pa kako god da su odsvirali meni bi bilo cool....

DRI - razbili! Iako je bilo manje ljudi nego na kreatoru proshle godine, chini mi se da je masa bila ludja i raspolozenija, shto se odrazilo i na performanse chlanova benda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

na festivalu insistiraju na svojim pojachalima, chudima i toncu, pa se onda upletu ko pile u kuchine...ekipa iz dri je svirala na opremi explosiva, i ispade odlichan zvuk...a ista konfiguracija kao sodom...bubanj-bas-gitara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ubedljivo najbolji provod bio na skinred, i hejtbrid su bili odlcini, kidaju ljudi.

 

GnRje kasnio ocekivano, sta vise ja sam mislio da ce kasniti i vise :D ali je koncert meni bio ekstra.

Ajde imaju 3 gtr pa se kurce, soliraju kurce se, ali ne kontam koj ce im kurac dve klavijature?

 

Wolfmother je bio ok, simpaticni momci,mada nista spektakularno.

 

Na Sosomu je zvuk bio los, a o publici necu ni govoriti. Onaj eksploziv je svake godine sve jadniji i jadniji. tuga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad gledam sta pisete ovde i nije mi ni malo zao sto nisam otisao na Exit. Jelen je preuzeo Exit ove godine(nadam se i sledece), pa mi je brat doneo dzabe karte. Ali mene je jednostavno mnogo mrzelo da se cimam do NSa da slusam muziku koju ili ne slusam ili veoma malo slusam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja gledah malo prenose na njihovom YouTube kanalu. Suicidal Tendencies super bilo. Nego jedva prepoznah y.c.b.m.d. totalno su je izmenili (ili to samo Rocky zna da odsvira). :) Carski što su pozvali ljude na binu. Posle toga bio Borgore, na Fusion Obojeni Program čini mi se. Uglavnom na streamu su totalno ispeglali zvuk, čak su i ST i Borgore zvučali nekako šuplje. :)

 

Kakav je novi prostor gde Explosive i šta je bilo sa starim? Pročitah neki Fun Stage ili sl. je li bio iko?

Velika šteta što nije ostao onde, mada sa ovakvim izborom grupa verovatno bi zvrjao polu prazan...

 

Pozz

Edited by BLACK JESUS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Borgore uzivo nikako nije zvucao suplje, bio sam tamo sat i 20 min i zvucalo je jebeno glasno i jebeno masno. Taj lik ima brzinu mozga 5 puta brzu od normalnih, sta je sve smiksao tamo i kakve je sve brejkove pravio... stvarno svaka cast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugi dan - The Toy Dolls i Goblini - odlicni i jedni i drugi.

 

Treci dan - Suicidal prejebano, Hatebreed po meni najjaca svirka festivala, Sodom dobar ali zvuk teska katastrofa, Obojeni Program ok.

 

Cetvrti dan - Partibrejkersi standardno odlicni (Cane imao ispalu s' narandzastim ljudima), Wolfmother solidni, Gunsi odlicni al' nema tog duha i energije u svirci + debeli ne moze nista normalno da opteva.

 

 

Sve u svemu....dobra 4 dana...svasta sam pogledao, vidimo se i sledece godine !

 

 

:bend:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ste mi postali fini i probirljivi ? Ovaj nije cuo gitaru ???Pa gde si bio tebra kad je nisi cuo ?

Da ste kao moja generacija morali da idete u zemlje okolo da bi videli nesto znali bi ovo vise da cenite.

Imali ste priliku da gledate veliki bend Guns n' Roses (na ovom propalom festivalu) sa sve njihovom binom i pratecom opremom.Dobili ste show od 3 sata sa bar 15 svetski poznatih pesama.Imali ste priliku da vidite tri ekstremno dobra gitarosa od koji ce ovaj DJ Ashba za koju godinu biti mozda br u svetu.Axl navodno ne moze nista da otpeva ???Ne peva mozda kao pre 25 godina ali ne peva ni Ozzy kao pre 25 godina a najveci je kralj.Axl ima specifican glas i oktave nisu njegova jaca strana ali je zato pun energije.

Momci budite srecni sto ste ovo videli ....3 sata Gunsa na festivalu u NS!

Ko nije sa ovim zadovoljan taj mora da je na nekim teskim drogama....ajd u zdravlje :pivopije:

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ste mi postali fini i probirljivi ? Ovaj nije cuo gitaru ???Pa gde si bio tebra kad je nisi cuo ?

Da ste kao moja generacija morali da idete u zemlje okolo da bi videli nesto znali bi ovo vise da cenite.

Imali ste priliku da gledate veliki bend Guns n' Roses (na ovom propalom festivalu) sa sve njihovom binom i pratecom opremom.Dobili ste show od 3 sata sa bar 15 svetski poznatih pesama.Imali ste priliku da vidite tri ekstremno dobra gitarosa od koji ce ovaj DJ Ashba za koju godinu biti mozda br u svetu.Axl navodno ne moze nista da otpeva ???Ne peva mozda kao pre 25 godina ali ne peva ni Ozzy kao pre 25 godina a najveci je kralj.Axl ima specifican glas i oktave nisu njegova jaca strana ali je zato pun energije.

Momci budite srecni sto ste ovo videli ....3 sata Gunsa na festivalu u NS!

Ko nije sa ovim zadovoljan taj mora da je na nekim teskim drogama....ajd u zdravlje :pivopije:

Lazo,ti li si?

Edited by sale 83 Larry Flynt
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno.

Stoji sve sto je covek rekao.

 

Nastup Gansa je kasnio 40 minuta.Lupetanja od kasnjenju od 2 sata i 'pissingu po publici' dolaze od ljudi koji nemaju sta pametnije da rade na festivalu tada,vec od dosade izgleda kenjaju po legendama.

Takodje,od osoba koje su tokom nastupa Gansa 'zevale od dosade' ne ocekujem objektivne komentare.Covece,Gansi sviraju,a ti zevas?Ako ti se ne svidjaju,OK,idi negde drugde pa tamo zevaj.Menjanje odece?Sta fali tome?To rade na svakom koncertu (i Axl i clanovi benda).

 

Pre pocetka svirke izbio manji fajt izmedju 2 lika u publici (par udaraca pesnicama,posle ih razdvojili).Nasao se posle i neki cocksucker u masi da jede govna.Da mi nije bilo zao da napustim mesto napred otisao bih i licno mu polupao picku majmunsku.Al OK,obezbedjenje je reagovalo i izbacili sa ga.U prvim redovima uglavnom mladja ekipa,i to uglavnom ribe.'Sise i dupeta' sto kaze jedna drugarica.Zanimljivo...

 

Sve u svemu,Gansi su jebali keve.Odsvirali sve vece hitove + neke ne-toliko-poznate svari (eto,nasla se i I Used To Love Her :pivopije: ) + nekoliko obrada.Ne znam sta su ovi nezadovoljni jos ocekivali?Ako su se i oni koji inace ne slusaju Ganse (a bilo je verujem takvih dosta u masi) zabavili nekako na tom koncertu,onda ostaju oni prefinjeni kojima svaka dlaka smeta.Primedbe na zvuk se uvek mogu naci (zavisi gde stojis),mozda bi bilo bolje da je bilo malo manje tih dzemovanja,al svejedno je sve to u senci 3 sata DOBRE svirke.

 

Svratio sam posle do Explosive stage-a (naleteo na Predu iz Bombardera tamo),al sam stigao samo na poslednje 2-3 stvari Nominal Abuse-a.

I ono sto je Daca rekao - METAL masa na svim stejdzevima,osim na Explosive-u.

Opet sam zaboravio da ponesem hirursku masku zbog prasine,koje ima svuda.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno.

Stoji sve sto je covek rekao.

 

Nastup Gansa je kasnio 40 minuta.Lupetanja od kasnjenju od 2 sata i 'pissingu po publici' dolaze od ljudi koji nemaju sta pametnije da rade na festivalu tada,vec od dosade izgleda kenjaju po legendama.

Takodje,od osoba koje su tokom nastupa Gansa 'zevale od dosade' ne ocekujem objektivne komentare.Covece,Gansi sviraju,a ti zevas?Ako ti se ne svidjaju,OK,idi negde drugde pa tamo zevaj.Menjanje odece?Sta fali tome?To rade na svakom koncertu (i Axl i clanovi benda).

 

Dnevnik 3,na RTS1,oko ponoci se reporter javlja sa egzita i izvestava da jos nisu poceli

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su objavili kad se znalo da ce nastup kasniti, po njihovoj slobodnoj proceni su rekli da ce toliko kasniti, ne mora da znaci i da jeste toliko, mada ono, nisam bio pa ne znam koliko je bilo.

 

Nije mi zao sto propustih ovaj Exit, ono, isto k'o Belgrejd Koling, bilo bi lepo da sam otisao, ali ne deluje mi da sam previse propustio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...