Jump to content

Mološ


Recommended Posts

Dolazimo iz Negotina, sviramo thrash metal, mada ima i death i black upliva.Osnovasmo se negde u januaru 2010. Na leto iste godine smo prestali da sviramo, i ponovo smo se okupili negde na zimu 2011.Demo je snimljen u kucnim uslovima, bolji zvuk nismo mogli da izvucemo. :Dhttp://www.mediafire.com/?qd5ke5klo967cxiA, ukoliko nekoga zanima da cuje pre nego sto skine:http://www.youtube.com/watch?v=TH2xshkDbm0 Materijal koji spremamo za novi EP ce biti mnogo kvalitetniji od ovog. :)Pa, eto, koga ne mrzi, nek preslusa.  :pivopije:

111

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Da obavestim ljude da smo se iskomercijalizovali i da imamo stranicu na fb. :haha:

https://www.facebook.com/pages/Mološ/194229307345302

 

A ono drugo, napravljene su 3 nove pesme za EP, koji nameravamo da snimimo za oko mesec dana. Bice i jedna obrada koja je u skroz drugom pravcu al ko ga jebe.

111 :rockdevil:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Posto je ova pesma bila u planu za EP, a na kraju otpala, resih da snimim sam svoj cover. Nisam znao gde da okacim, pa ajd ovde. Za EP ce ipak biti jedna u nasem fazonu, za vikend se snima. Sto se gitara tice, snimano je sve za pola sata, a posto nisam imao pojacalo kod sebe, ubodena je direktno u komp.

Circle The Wagons :pivopije:

Edited by obsessed by cruelty
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Sviđa mi se novi logo, samo mislim da bi bio još bolji da nema ovog okvira, ili šta je već. :)

 

Što se tiče EPa, reći ću vam nešto što je meni Boško davno rekao: mislim da bi trebalo da se malo iscimate da se to snimi i sredi kako valja, danas se i u kućnim uslovima uz malo znanja i malčice ulaganja može dobiti sasvim korektan snimak. E, sad, kapiram da vi živite u Negotinu, i da nije isto kao u BGu gde studiji niču k'o korov, ali mislim da bi vam to značilo. Muzika i sviranje su na nivou. :)

 

Pozdrav i samo napred!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno, a sto se tice produkcije, mi jos uvek stvarno nemamo nikakvih uslova osim ovih, jer su nas svi ispalili sto se tice tog snimanja u nekim "kvalitetnijim" uslovima, pa nam nista drugo nije preostalo. I prvi demo i ovo su snimljeni sa mikrofonom nasred sobe i to je to, osim sto sam ovde solaze snimao naknadno. Po tom pitanju smo resili da skupimo kintu za opremu i nadam se da ce od toga ispasti nesto.

Hvala svima sto su izdvojili vreme da preslusaju i daju svoj komentar. :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...