Jump to content

Bombarder


Invictus

Recommended Posts

"Jebesh bombarder", reče Bata na bombarder temi  icon_smile.gif

 

ok, heller je nekoliko puta bolji, ali to nije predmet rasprave ove teme.

 

Želim da ih čujem uživo, ako bude prilike, budući da sam prespavala njihov nastup na Exitu  icon_mrtav.gif

Baksuze jedan... kako si to izvela?

 

@Гласник смрти: Slazem se za osvetu... da nema te pesme album mi bio perfektan...

Edited by <Ph@NtoMinTHeMirRoR>

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
U bre al si ti mator biggrin.gif

Nije bas tako, tad sam isao kao jako balav, to mi je prvi pravi metal koncert, bezalo se od kuce, tj. majka je znala a ocu sam mudro precutao icon_biggrin.gif Posle se zbog lose zeleznicke veze pesacilo 17 km. I nije mi zao!

Tada se islo na koncerte, posto-poto, i bez para, nije bilo izgovora kao sto danasnji tzv. metalci uvek imaju preca posla od koncerta. Da ne davim

 

KOPAC GROBOVA! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bas tako, tad sam isao kao jako balav, to mi je prvi pravi metal koncert, bezalo se od kuce, tj. majka je znala a ocu sam mudro precutao icon_biggrin.gif Posle se zbog lose zeleznicke veze pesacilo 17 km. I nije mi zao!

Tada se islo na koncerte, posto-poto, i bez para, nije bilo izgovora kao sto danasnji tzv. metalci uvek imaju preca posla od koncerta. Da ne davim

 

KOPAC GROBOVA! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Bilo je mnogo dobro tada na spensu u Novom sadu ,Ujedno i promocija magazina hard metal .

 

ako se još dobro sećam feštu su otvarali sanatorium iz Skoplja zatim demoniac,bloodbath,pergament,annathema nešto neverovatno dobro i nezaboravan provod.

 

Godinu pre toga je bio YU metal attack na otvorenom što je isto bilo vrhunsko.

 

Jesi li bio na brutal reality tortour? to je već bilo 93e sa bloodbath ,demoniac i necrophobia?

 

A i ona gitarijada 1992 u Zaječaru tada su bili bloodbath ,Demoniac isto.

zaista profesionalne svirke u to vreme kod nas.

 

Ajde pozdrav icon_rockdevil.gif

 

 

I nemojte nije on tako mator biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde si vrsnjak? biggrin.gif

Jeste, Sanatorium su otvorili, bili su jako dobri icon_da.gificon_da.gif Posle sam ih gledao na Balkan Horor Operi, imam sebe snimljenog kako sto puta izlazim i veselo skakucem po bini.

Samo da te ispravim, Annathema 91.g. nije svirala, vec je izasao Gaga iz Vriska Generacije i sa dvojicom clanova Annatheme otprasili par pesama(jer su ta dvojica svirali i u Vrisku) Znaci, to nije bila prava Annathema. Iako, Gaga je car!

Bio sam na Brutal reality, u Kikindi i u Novom Sadu, to su bile zakon svirke! Stari kad mi se nije slogirao, odem u Kikindu a dve nedelje kasnije u Novi Sad na iste bendove.

U Zajecar sam bukvalno pobegao od kuce na tri dana, mislim, rekao sam da idem, stari nesto sere da ne idem, ja cutim i ujutro zbrisem. Vratim se posle tri dana, kuci mi sve zabranjeno, ja zbrisem od kuce, nadje me matori kod drugara, sve se nekako smiri , kad to vece mi ukradu od matorog novo biciklo!

Eh, to su bila luda vremena.

U Zajecaru nas sve pretresali, murija sou napravila u kampu, tada su Direktorima nasli travu pa su ceo kamp pretresali i maltretirali. Cak su nam oduzeli one metalske kaiseve sa nitnama(da se ne bi tukli) Posle su nam ih vratili.

A obezbedjenje na gitarijadi sve probisveti i idioti. Mene kao klinca jedan dobro odalamio.

Posle su jednog iz obezbedjenja metalci dobro izubijali, bio je sav krvav, taj je izvadio pistolj na masu, dobro je sve proslo...

 

He,he, bilo me je svuda icon_biggrin.gif

Jos mrdam i pokazujem decici kako se sutira icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mi smo bili u kampu sa one strane gde je bazen i odjednom su nas opkolili murija sa kerovima pretresali su nas kompletno,jedan moj ortak je bio škartiran u onom šatoru gde je bila prva pomoć sjebao se skroz icon_smile.gif

A na stadion smo ušli onako sakupili pare i dali nešto keša nekom liku i on nas je uveo.

Jebi ga kriza je bila u to vreme ali je bilo ludilo.

Ali onaj bloodbath ov nastup je bio stvarno plafon haos pravi .

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mi smo bili u kampu sa one strane gde je bazen i odjednom su nas opkolili murija sa kerovima pretresali su nas kompletno,jedan moj ortak je bio škartiran u onom šatoru gde je bila prva pomoć sjebao se skroz icon_smile.gif

A na stadion smo ušli onako sakupili pare i dali nešto keša nekom liku i on nas je uveo.

Jebi ga kriza je bila u to vreme ali je bilo ludilo.

Ali onaj bloodbath ov nastup je bio stvarno plafon haos pravi .

 

pivopije.gif

Bloodbath je razvalio!

Kod nas upada murija, pretres, nadje jednom liku nozic, on kaze da mu sluzi za hleb i mazanje pastete(stvarno lik nosio konzerve) a pandur uzme i njusi noz icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Јесу! icon_wink.gif

А и не лажу људи. Технички гледано, тако је било, пошто је Slayer свирао пре њих. Е, сад, што намерно пренебрегавају разлику у бинама и броју присутних, то је друга ствар.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...