Jump to content

Bombarder


Invictus

Recommended Posts

Ne znam da li je ovo istina, ali koliko sam video na ebay-u, neki Brazilci prodaju licencno americko izdanje "Ledene Krvi" izdato za Utterly Somber Creations. Sajt tog izdavaca nije azuriran odavno, tako da kod njih nema informacija o tome, ali bilo bi lepo videti i to izdanje. onako, na prvi pogled, izgleda mnogo lepse od naseg, iako je ista naslovna strana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li je ovo istina, ali koliko sam video na ebay-u, neki Brazilci prodaju licencno americko izdanje "Ledene Krvi" izdato za Utterly Somber Creations. Sajt tog izdavaca nije azuriran odavno, tako da kod njih nema informacija o tome, ali bilo bi lepo videti i to izdanje. onako, na prvi pogled, izgleda mnogo lepse od naseg, iako je ista naslovna strana.

postoji mogucnost za tim.

jedne prilike sam u katalogu naletio na to i nije pisalo da je cd-r tako da mislim da je to to.

ako nabavim javljam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je moj post od 27. 9. 2005. (sa 12. strane ove teme)

 

"Ledena krv" je reizdat za americkog izdavaca"Utterly somber creation" http://utterlysomber.com/

Evo gde se jos sve prodaje:

http://www.blackmetal.com/cgi-bin/gold/cat...?item=USC0805CD

http://www.redstream.org/Bombarder-Ledena-Krv_RD10125.php

Edited by Laser

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se sto nisam video. Zapazio sam taj album jos kod jednog lika iz Portorika, ali mislio sam da je nase izdanje u pitanju. Posle sam se setio da nase niko ne bi kupovao, jer je radjeno na CDR-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da cu sad izazvati salvu besa i pljuvanja. Sinoc sam ponovo slusao "Bez milosti", jer sam ga snimao jednom Svabi za razmenu. Iako taj album poseduje odredjenu draz, strasno je koliko je neinventivan, prost i na momente vrlo dosadan. Svaka pesma ima jedan rif + varijaciju na isti, a skoro svi rifovi na celom albumu lice jedan na drugi. "Ledena krv" je po tom pitanju mnogo bolji, svaka cast Jaksi za muziku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Te Nesine provale su i najjaci razlog zasto ga treba pogledati, kao i onaj lik sto je drzao prodavnicu i koji je sponzorisao izdavanje te kasete.

 

Tu kasetu je izdao METAL RECORDS SARAJEVO

 

A sponzor jeste bio muzička radnja Melodija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...