Jump to content

Bombarder


Invictus

Recommended Posts

Sta vidite, cujete u taj Bombarder majke vam? Par puta gledali moji drugari i ja i svaki put se smejali do jaja. Imamo i ploce ono kupovali u ono vreme radi reda ko i Bloodbath i Demoniac koji su valjani al' ovo je ljudi komedija. Drugar koji sad ima 42 se seca posle Yu Metal Attack da je sedeo sa Nesom i menadzerom u neku narodnjacku kafanu i kaze da su prike nevidjene, no do duse nismo ni mi bolji svi. Nemam nameru da uvredim nekog samo govorim moje vidjenje

 

kupovali ploče reda radi pa još se i smijali hahaha..

 

prodaj ploče danas vrijede mnogo više.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zagreb, Ljublana, gdje Beograd..ko da smo gubavi jebote.

 

Vidimo se u NS kako god.

 

jes` stvarno i proslog februara su svirali u Ns-u samo. u cemu je fora? svakako se gledaju u Ns-u.

Edited by ^TK^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta vidite, cujete u taj Bombarder majke vam? Par puta gledali moji drugari i ja i svaki put se smejali do jaja. Imamo i ploce ono kupovali u ono vreme radi reda ko i Bloodbath i Demoniac koji su valjani al' ovo je ljudi komedija. Drugar koji sad ima 42 se seca posle Yu Metal Attack da je sedeo sa Nesom i menadzerom u neku narodnjacku kafanu i kaze da su prike nevidjene, no do duse nismo ni mi bolji svi. Nemam nameru da uvredim nekog samo govorim moje vidjenje

 

Nije to za tebe očigledno i valjda je tvom hejtu kraj idi slušaj Ljubu kako podvriskuje

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

jes` stvarno i proslog februara su svirali u Ns-u samo. u cemu je fora? svakako se gledaju u Ns-u.

verovatno nema potrebe za dva koncerta bombardera u srbiji.ko hoce da ih gleda docice u novi sad ko nece,nece.nije bg toliko daleko od novog sada.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

verovatno nema potrebe za dva koncerta bombardera u srbiji.ko hoce da ih gleda docice u novi sad ko nece,nece.nije bg toliko daleko od novog sada.

 

pa ne, pazi... ciljam na logiku da u ostalim drzavama sviraju u glavnim gradovima samo kod nas ne. malo je previse za slucajnost da opet izbegnu Bg. na to sam mislila kada sam pitala u cemu je fora. meni svakako ne smeta. cak sam ,cini mi se, vise svirki pratila u Ns-u nego u Bg-u

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha..mislim da je to jer je u novom sadu jeftinije i isplatljivije napraviti svirku nego u beogradu.tamo samo mozes biti u minusu,a rakic verovatno ima neki dil sa rutom 66 pa ga ovde izadje mnogo povoljnije nego da iznajmljuje opremu i prostor u bg-u,a i bila bi sigurno veca cena karte nego za ns.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...