Jump to content

Bombarder


Invictus

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

Ak štoj više nema Markusa na slici?onaj ćelavi s brcima.imalo ga na fotkama 1995-1997 i na ledenoj krvi.šta je taj uopšte sviro?

nadam se da se nije skido go po svirkama,sm i to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne vidim razlog zbog cega ti smeta covek, neka svira u 100 bendova, sta je tu lose i sta tebi sa tim nazao cini?

 

Jedino sto mu zameram je sto je upropastio Space Eater. Nekada su bili najbolji metal bend sa ovih prostora, a sada su kara banana.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ja ne vidim razlog zbog cega ti smeta covek, neka svira u 100 bendova, sta je tu lose i sta tebi sa tim nazao cini?

 

Jedino sto mu zameram je sto je upropastio Space Eater. Nekada su bili najbolji metal bend sa ovih prostora, a sada su kara banana.

 

sam sebi si da odgvor pobratime.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Pa brate Peco, nama to ni iz dzepa ni u dzep, neka svira covek i uziva.

 

vala i to što kažeš brale.šta kurac.neka ga nek svira.nešo nek brunda,sve super.nikad nisam ni konto bombarder.

posle spid kilz,kad je poćo rat,nisam više ćuo za bend,sve do 96'97,i tad ćujem stvar rakija.znaći,bilo mi zlo.u jeku zama,pinka,oni naprave taku pesmu.što bi rekli beogradžani: ŽASUUUU.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne vidim razlog zbog cega ti smeta covek, neka svira u 100 bendova, sta je tu lose i sta tebi sa tim nazao cini?

 

Jedino sto mu zameram je sto je upropastio Space Eater. Nekada su bili najbolji metal bend sa ovih prostora, a sada su kara banana.

TI ocigledno nisi slusao Space Eater skoro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Vratite se temi ljudi.

Kako god,meni je Bombarder oduvek bio saoundtrek za oranje njive.

 

Voziš traktor,i u naletu na grbinu malo zapne,a sa plejera ćuješ SPIR'TUALNIOUGL'ED!a ttraktor nastavi da brekće,i više ništa ne ćuješ,sem vapaja slepih creva.nema razlike.samo u brejku moš da ćuješ šta izbrunda.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

videh omot za demo Sadisma,nešto nihilista.zanimljivo ime,al što se mene ćini da pauk liku koji je vezan skida rite da bi mu popušio karu?

poze nagoveštavaju sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Ja u poslednje vreme dosta slusam Bombarder,iznenadilo me kako ranije nisam skapirao koliko je to genijalan band.Oni realno i trebaju da organizuju svirke jednom u dve godine da se ljudi uzele da se izdivljavaju jer njihova muzika je odlicna za zajebanciju na svirkama.I meni su recimo tekstovi keva.

 

 

Ima li zivota prije smrti je konkretna speed metal krljacina.Muzicki mnogo bolji od njihovih ranijih albuma.

 

I da kad vec pomenuh tekstove,bilo bi dobro da Bombarder nekad uvrsti neku obradu ranog Kreatora ili Sodoma kao neki EP ili kao zajebanciju na koncertu.

 

Mislim kapiram da su oni za sebe a i za mnoge metalce sa ovih prostora veliki band ali nije losa ideja cuti kako Neso peva naprimer: "Bafomet zove,smrt je sada realnost,psi pakla i demoni cekaju da ubiju,pentagram sija Lucifer se smeje,jebi device,izvadi im oci,pijem krv,ne bojim se boga(ja sam babaroga),sada si mrtav,tvoje meso truli..Mucitelj.."

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...