Jump to content

Bombarder


Invictus

Recommended Posts

Meni je rekao Jaksa da muzika fest podseca na Destruction

Super, samo tako. Treba nam thrash metal bendova. Samo da još Nešo uradi nešto po pitanju pevanja, a ne recitovanja.

Pa to je njegov stil i ne treba ga mijenjati sad(poslije 15-ak(!!!) godina postojanja bombardera!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije valjda da ta agonija jos uvek traje? I jos ce kao da prave karijeru u inostranstvu? Sa cim? Sa poklopcima od tegli majoneza po gornjacima mozda? I sa onim znakom koji su uzeli iz filma The Belivers pa se onda moj Palo tata Michael smejao kad je video omot albuma. To nije ni metal vec je to dziberana i shabanisanje ne na kvadrat vec na entu potenciju. Pa oni ne mogu da naprave karijeru ni u lokalnoj kafani a o svetu je iluzorno i razmisljati! Jedini bend koji je od njih bio gori jeste Ludilo iz Tuzle! Ljudi, uozbiljite se jer je ovo tragi-komicno. Kakav Bombarder, manite se budalastina...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Nije valjda da ta agonija jos uvek traje? I jos ce kao da prave karijeru u inostranstvu? Sa cim? Sa poklopcima od tegli majoneza po gornjacima mozda? I sa onim znakom koji su uzeli iz filma The Belivers pa se onda moj Palo tata Michael smejao kad je video omot albuma. To nije ni metal vec je to dziberana i shabanisanje ne na kvadrat vec na entu potenciju. Pa oni ne mogu da naprave karijeru ni u lokalnoj kafani a o svetu je iluzorno i razmisljati! Jedini bend koji je od njih bio gori jeste Ludilo iz Tuzle! Ljudi, uozbiljite se jer je ovo tragi-komicno. Kakav Bombarder, manite se budalastina...

Vidi ovako, Nemci su pošizeli za Bombarderom, a nije nemoguće da će nešto i uspeti da urade tamo, s obzirom da Nemci, jel'te, ne razumu srpski, pa im tekstovi neće mnogo smetati. Onaj jedini LP Bombardera se kod nekih kolekcionara prodaje i za 50 evra, moguće i više.

Jedva čekam da čujem novi album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Drhtite laznjaci jer Bombarder se vratio jaci nego ikad!!!

Novi album naziva Ledena Krv pustosi prepakleno. Deset pjesama u trajanju od 29!!!minuta ne uzimaju zarobljenike. Definitivno njihovo najjace ostvarenje do sad (i najbrze)! Gitare pustose i rezu kao Guderianovi tenkovi po Francuskoj! Jedina zamjerka na cd je omot koji osim naslovne strane za njihovim crtezom jako zanimljivo uradjenim je u blagu ruku receno jadan. Naslovna pjesma je instrumental koji sadrzi zenske vokale. Postava koja je ovo realizovala je ista kao i na prethodnom, znaci: Markus-?, Predo-bas, Mikac (Abonos)-cekic i nakovanj, Jaksa (Abonos)-gitara 1, Adimiron (ex-Stone to Flesh)-gitara 2 i naravno jedan jedini i neponovljivi Nesha (zajedno sa svojim vokalom).

Tracklist:

1. Pharmaceut

2. Novo Meso

3. Moj Bol

4. Kula Tajni

5. Osveta

6. Zadah Zemlje

7. Spas

8. Morbidna Stvarnost

9. Istina

10. Ledena Krv (instrumental)

 

SLAVA BOMBARDER SLAVA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusao sam ga. Najjaci domaci bend ikad! Medjutim kao sto i ti rece, omot je bez veze. Pa kud da ovakvo remek delo izdaju bas za debelog valderamu i one rec. No, posto je muzika jos uvek najjvaznija, mogu slobodno da kazem da je ovo najjvece ostvarenje srpskog metala ikad. biggrin.gifa:

Bobarder do groba!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, ono sto sam cuo je pregadno! Nikakva razlika u produkciji izmedju ovog albuma, i prvog njihovog. Sve pesme pocinju i zavrsavaju - isto biggrin.gif

 

Omot je bas smesan, a vratili su i stari logo, sto podrzavam!

 

Slava Bombarder, jos kad bi i svirku uradili... smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, posto je muzika jos uvek najjvaznija, mogu slobodno da kazem da je ovo najjvece ostvarenje srpskog metala ikad. biggrin.gifa:

Bobarder do groba!

 

album jebe keve !!!!!!!!!!!!!!

jeste jedan od najboljih albuma, ali ne zaboravimo i prvi heller !!!!!!!

 

hail bombarder !!!!!!!!!!!!

hail heller !!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Uh, ono sto sam cuo je pregadno! Nikakva razlika u produkciji izmedju ovog albuma, i prvog njihovog. Sve pesme pocinju i zavrsavaju - isto biggrin.gif

 

Omot je bas smesan, a vratili su i stari logo, sto podrzavam!

 

Slava Bombarder, jos kad bi i svirku uradili... smile.gif

 

 

Ako je tebi to isto, ti ili ih nisi slusao ili si gluh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ledena Krv jebe kevu! Sve pesme su odlicne osim Osvete, koja mi je dosadnjikava. Sve ovo deluje jako retrogradno i staromodno, ali mi matorci rado slusamo old school ... vidi se da ljudi jos uvek slusaju stare Slayere ... ovde mi je produkcija totalis kao Show no Mercy ... svaka cast posle toliko godina. biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...