Jump to content

Bombarder


Invictus

Recommended Posts

Ledena Krv je neverovatan album,jedina slaba tacka je i meni Osveta malo mi je pomodarska pa odskace od ostatka.Inace dovodjenje u bend mladjih muzicara se pokazao kao pun pogodak,jer je album pun strasti i agresivnih emocija.Cini mi se da su malo eksperimentisali pa pored klasicnog Speed/Death-a ima i jedna BM pesma blasfemicna Zadah Zemlje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Nije valjda da ta agonija jos uvek traje? I jos ce kao da prave karijeru u inostranstvu? Sa cim? Sa poklopcima od tegli majoneza po gornjacima mozda? I sa onim znakom koji su uzeli iz filma The Belivers pa se onda moj Palo tata Michael smejao kad je video omot albuma. To nije ni metal vec je to dziberana i shabanisanje ne na kvadrat vec na entu potenciju. Pa oni ne mogu da naprave karijeru ni u lokalnoj kafani a o svetu je iluzorno i razmisljati! Jedini bend koji je od njih bio gori jeste Ludilo iz Tuzle! Ljudi, uozbiljite se jer je ovo tragi-komicno. Kakav Bombarder, manite se budalastina...

 

Jadan ti!!! Ubij se!!!

 

PROTJERAJTE OVOG ODAVDE!!!!!!!!!!

 

:x :x :x :x :x :x :x :x :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekaj, bre, taj album je već izašao? Jebote, al' sam ja nepućen čovek, pa to je strašno. I ja kao radim neki fanzin. Kuku!

 

Ma šta ima veze brate, ne možeš biti uvijek u sve upućen!!! A ja, iskreno, nisam nikog vidio da se tako dobro razumije u thrash metal kao ti! Svaka čast i samo naprijed sa fanzinom!

 

A što se tiče Ledene Krvi, reći ću samo: HAIL Bombarder!!!

Najjači text: U pra šnjavom podrumu u nekoj staroj zgradi, ćelav neki bradonja tamo nešto radi, crna mu se mačka oko noga mota, iznerviran je i ljut, NOGOM JE U GLAVU UDARA! smile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekaj, bre, taj album je već izašao? Jebote, al' sam ja nepućen čovek, pa to je strašno. I ja kao radim neki fanzin. Kuku!

 

Ma šta ima veze brate, ne možeš biti uvijek u sve upućen!!! A ja, iskreno, nisam nikog vidio da se tako dobro razumije u thrash metal kao ti! Svaka čast i samo naprijed sa fanzinom!

 

A što se tiče Ledene Krvi, reći ću samo: HAIL Bombarder!!!

Najjači text: U pra šnjavom podrumu u nekoj staroj zgradi, ćelav neki bradonja tamo nešto radi, crna mu se mačka oko noga mota, iznerviran je i ljut, NOGOM JE U GLAVU UDARA! smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

 

Jasta...Stvarno jako...Ko ne voli i ne razumije,bolje da bjezi od BOMBARDERA. smile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije valjda da ta agonija jos uvek traje? I jos ce kao da prave karijeru u inostranstvu? Sa cim? Sa poklopcima od tegli majoneza po gornjacima mozda? I sa onim znakom koji su uzeli iz filma The Belivers pa se onda moj Palo tata Michael smejao kad je video omot albuma. To nije ni metal vec je to dziberana i shabanisanje ne na kvadrat vec na entu potenciju. Pa oni ne mogu da naprave karijeru ni u lokalnoj kafani a o svetu je iluzorno i razmisljati! Jedini bend koji je od njih bio gori jeste Ludilo iz Tuzle! Ljudi, uozbiljite se jer je ovo tragi-komicno. Kakav Bombarder, manite se budalastina...

 

Jadan ti!!! Ubij se!!!

 

PROTJERAJTE OVOG ODAVDE!!!!!!!!!!

 

:x :x :x :x :x :x :x :x :x

 

 

smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

Pazi Vic

 

Ovaj Gwydion jeste zlikovac :twisted::twisted: ,popljuvao je chitavu staru Metal scenu osim Grive, ali je rekao o Bombarderu samo ono kakvi su oni bili i kako su izgledali krajem osamdesetih i pochetkom devedesetih.

Trebao bi vidjeti Neshov prsluk sa ovom "poklopcima od majoneza"

Legendarno smile.gifsmile.gifsmile.gif

Ako hocesh kvalitet iz ovog perioda slushaj Pergament,Heller,Dr.Steel,Annathemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu li ono poklopci od majoneza? Meni su uvek izgledali kao poklopci od konzervi farbe ili nešto slično. smile.gifsmile.gifsmile.gif

Bombarder će, inače, biti specijalni gosti na predstojećem koncertu bendova Inferno, The Stone i Maroth u Beogradu. Ne mogu tačno sad da proverim koji je datum. Neće jebeni kompjuter da mi otvori plakat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verrovatno će obući isto što i zadnji put kad su svirali na Hard'n'Heavy festivalu 2002: neku široku majicu i široke farmerke. A kad je bio na Motorheadu, isto to, samo što je majica bila (poštovanje) Bolt Thrower.

Javio mi je ovaj momak Violent Fornicator (baja iz Amerike) da je nabavio novi Bombarder LP i da mu postaju jedan od najboljih evropskih thrash bendova. 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Šteta što nisu svirali sa The Stone. Rekao mi je Milan da im je Nešo javio kako se nisu navežbali. Šta imaju koji andrak da se navežbavaju? Otkad je to za Bombarder bitno da bude navežban. Ni na onoj jednoj svirci koju sam gledao uopšte nisu bili navežbani, plus je bilo došlo do mešanja članova, a neki su i falili, pa je opet bilo super. Izvinjavam se svima koji su došli njih da gledaju, a nisu njih videli. I ja sam prošao isto.

Ošacuj sajt www.karthagorecords.de. Lik koji drži taj mailorder prodaje i Bombarder.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ošacuj sajt www.karthagorecords.de. Lik koji drži taj mailorder prodaje i Bombarder.

Mnogo je kume, mnogo

 

Ovaj dechko iz karthaga mnogo bezobrazan momak, znam ga duze vrijeme,

trazi 25€ za Bombarder ma kako on otkido,sacekacu da se neko razocara pa ga baci na ebay

 

Inace je postava skroz promijenjena pa mozda neko i zna da svira od ovih novajlija, ne bi me cudilo ,cuo sam da neko iz Rapid Force svira tu a ja sam o Rapid Force chuo samo rijechi pohvale..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnji put sam ih gledao pre 13 godina u Novom Sadu na jednom festivalu i Pevač jeste bio u onoj njegovoj legendarnoj Jakni , ha ha .

Ali nije toliko bitna ta jakna nego svirka je stvarno bila odlična,Naročito svi smo bili u Speed Thrash metal fazonu a oni su sve dali od sebe i dobro je bilo.

Novi album još nisam čuo ali nabaviću i baš me interesuje kako sad zvuče.

icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...