Jump to content

Bombarder


Invictus

Recommended Posts

Hahahahha

Gandra ne zajebaj....Ciganisanje nashe podgorichko kako nece bjezat od vas.I na slayer su tebe i klidzu ostavili,samo sam ja stojala sa vama ciganima icon_razz.gif

SHalim se naravno....ali ciganisanje je ciganisanje icon_wink.gif

 

 

Inache odje preko jew-a se ,,upoznah,, sa drugom od onog lika iz Banja luke chini mi se,s kojim smo pjevali bombarder ako se sjecash

 

pivopije.gif

Sjecam sjecam...Onaj sto je pjevao pogresno tekst icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krsto,bolan ne bio,ako nemas sta pametno da kazes,nemoj se javljati,jebo te tvoj warrior na zmaju sa steel swordom u rukama junackijem icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Fantomni,ajd shibni mi svoju adresu na pm,pa da ti saljem onaj snimak,konacno sam dobio to icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moze tebi,jer si me sjeb`o za onaj Death tribute,a ja se obradov`o ko mlad majmun icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

nisam zajebavao...mislim da bi trebalo da krenemo od septembra...konacno mislim da imam bubnjara koji hoce da dziglja Death....do sada je naucio open casket,zombie ritual,pull the plug,denial of life,crystal mountain,infernal death...eto pola repertoara icon_da.gif ...ostaje jos "samo" kasnija faza od 3. albuma naovamo icon_smile.gif .znaci nisam zajebavao...niko vise od mene ne zeli to da uradi...

uuuh,'bote all je ovo bilo off topic icon_smile.gif

 

Pz pivopije.gif

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam zajebavao...mislim da bi trebalo da krenemo od septembra...konacno mislim da imam bubnjara koji hoce da dziglja Death....do sada je naucio open casket,zombie ritual,pull the plug,denial of life,crystal mountain,infernal death...eto pola repertoara icon_da.gif ...ostaje jos "samo" kasnija faza od 3. albuma naovamo icon_smile.gif .znaci nisam zajebavao...niko vise od mene ne zeli to da uradi...

uuuh,'bote all je ovo bilo off topic icon_smile.gif

 

Pz pivopije.gif

Ej,ajd` kad smo vec u offtopic-u,samo da ti napomenem,ako ti i dalje treba bubnjar,pokusaj sa gigom iz Demonium-a(on sad zivi u Beogradu),jer je vec sa demoniumom svirao death pjesme icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Ево неких слика са новосадског концерта:

 

http://img278.imageshack.us/my.php?image=img34202dl.jpg

 

http://img417.imageshack.us/img417/8485/img32591wz.jpg

 

Ту су Предо,Јакша,Нешо,Миланче Гласник Смрти и један момак басиста-ЈА icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

re-izdanje Speed Kill ce biti gotovo tokom novembra.

vise informacija na www.walkrec.tk

Nadam se da ce na re-izdanju Speed Kill albuma biti i onaj njihov "originalni" intro koji su maznuli od benda Whiplash (album Ticket to mayhem).

I jos jedan intro u pesmi (ne secam se tacnog naziva pesme) zdipili su od benda Possessed.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...