Jump to content

Only Fools And Horses (Mućke) (1981-2003)


Gothic Angel

Recommended Posts

i ona sa Albertom kad kao treba da se pretvara da se iznenadi kad mu Rodni kaze da izlazi sa nekom devojkom, a on se iznenadi pre vremena...e sto ne znam da objasnim foru.... :( ali oni koji vole Mucke, znace ;)

 

otprilike kao:

Albert - aaaaaaaaaaa :surprised:

Del - not now!

 

To sam i ja hteo da napishem ali skontah, objasnjenje bi bilo predugacko. :) Inace, ja se secam da kad sam to gledao prvi put, bilo je ono kad su pustali na pinku posle ponoci, nisam mogo da se suzdrzim od smejanja na sav glas i samo je keva dosla i pogledala me nesto u fazonu: jel' si ti normalan, deres se ko lud u pola 1 ujutru. :)

 

 

Не једна од најјачих, него убедљиво најјача!

 

Del: Let's go Trigg.

Trigger: Kaze nesto kao, zar neces da ides da startujesh one ribe.

Del: No, mate. You're crapping my style.

 

Zakon!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hi, Dave :) :) :)

 

I vrh mi je bilo ono kad muvaju one dve ribe, kad Del cuva onog jaguara, znate vec

 

We're not actually tennis players, we're concord pilots :)

 

A kako niko ne spominje onu epizodu sa Garijem, secam se da sam se dva meseca non-stop drao: "GARI" svakom na koga naletim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kada odu u francusku a ono ceo grad pun Albertovih klonova...e to je bilo zastrašujuće! Ali ekstra mi je bilo kada Del startuje dve ribe za šankom i vrati se do stola gde sedi Rodni i užurbano kaže: Ispij Rodni odlazimo. A Rodni sav uzbuđen pita nešto tipa ''Are they couple of ravers?'' a Del će: ''no they're couple of geezers!'' i sa leđima ka zidu izlaze iz kluba a za šankom sede dve trandže!!! :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali ipak vrh je iz epitode Dates,kada Del nagovara Bojsija da ga primi u masonsku ložu i Bojsi naravno neće da čuje za to. Del mu govori da će reći Marlin za njegovu švalerku iz Šefilda,na šta Bojsi odgovara ''ti možda jesi mnogo toga ali nisi cinkaroš'' i prepušta slušalicu Marlin da se dogovore oko poklona za Alberta...e onda sledi komedija : MARLIN: ''Del?Šta misliš da bi on voleo za poklon?''

DEL:''Sad,čekaj malo,čekaj malo.

Znam da voli da peca,

i pričao je da nabavi dobre udice.

Ali moraju da budu od Šefildskog čelika.''

MARLIN:''Šefild? '' u tom trenutku uleće zadihan Bojsi i urla'' Daj mi taj telefon!''

Konfuzno sam objasnio ali znatena šta mislim :rolleyes:

Edited by Jonathan_Steel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, наравно. А кад Марлин и Бојси хоће да купе од Дела дете оне Швеђанке, за које се на крају испостави да је црнче, кад се родило?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...