Jump to content

Only Fools And Horses (Mućke) (1981-2003)


Gothic Angel

Recommended Posts

Није можда, него сигурно. Ниједан римејк старе серије није испао добро, а у ову дирати је светогрђе!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Del Boj je mlad, a Rodni decak, ali spominju da ce ponovo igrati David Jason pa mi nista nije jasno!?

 

Mozda ce David igrati nekog "ujaka" ili njihovog caleta? Mozda ce se pojaviti samo u jednoj epizodi kao gost? A kad Del Boj prica Rodniju kako je cale maznuo njegovu (Delovu) rodjendansku tortu kada ih je napustio! Mozda ce se u seriji pojaviti i njihova majka? Jel ona bese umrla prije nego sto ih je cale napustio? Ako se dobro secam, majka im je umrla kad je Rodni imao tri godine a cale ih je napustio kad je Rodni imao pet ili sedam godina. Ako se dobro secam Rodni je nije zapamtio. A kada su joj prefarbali grob flourescentnom bojom!

Ja mislim da ce nastavak biti odlican, kao zaplet za ono sto smo svi vec gledali. Samo ko ce glumiti mladog Del Boja? Mislim da ce biti lako naci nekog klinca da glumi Rodnija, ali Del Boja? A tek Trigera?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 4 months later...
Svi ste ovo gledali....sigurno!!!

 

STa mislite o seriji? Po meni to je najkomicnija britanska serija ikada napavljena; Komentari - za oskara....likovi su savrseno opisali tipican britanski gradski zivot....

 

Sve u svemu fenomenalno...

 

STA MISLITE???

 

Ja nemam reci da objasnim ovu seriju...Osim GENIJALNO! Serija zbog koje sam zavolela kokni i zbog koje sam progovorila kokni! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uhhh drago mi je da ima jos fanova ove kultne serije,definitivno nesto najbolje sto je ikad snimljeno od serija,najsmesniji humor koji uvek moze da oraspolozi!

E ovako sad,posto sam stvarno fan ove serije od malena vrsljao sam po netu i trazio ostale serije sa likovima iz Mucki,preporucujem fanovima sledece:

 

The Green Green Grass:

 

Shifty car salesman Boycie and his wife Marlene leave their council estate in Peckham, London to start a new life in a rambling farmhouse in Shropshire!

Snimljene su 3 sezone,23 epizoda ukupno!Odlicna serija stvarno!

 

After You've Gone: Ova ima 16 epizoda sa Nicholas Lyndhurst-om u glavnoj ulozi!

 

Uzivajte!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gojko: sumnjam da je ta najbolja ;)

 

Meni je celo ono nagradno putovanje, kad Del tera Rodnija da glumi sina a Kasandru da bude keva - keva :)

 

Ma, mogu jos milion stvari da se setim... TIT DIC :)

 

"Cime hranis te tvoje akronime?" :) :)

Edited by Vajar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Obozavam ovu seriju,gomilu epizoda znam skoro napamet.

Prve epizode su fenomenalne,sa starim dedom pre nego sto je umro ali i epizode sa Albertom su sjajne isto.

Citava glumacka ekipa je sjajna,kako glavni glumci tako i sporedna ekipa (Boyce,Denzil,Mike,Trigger...).

Ovde kod nas su se nedavno prodavali dvd-ovi uz neke novine,po 3-4 epizode na svakom,kasnije specijali(dugometrazni).

Nisam kupovao jer nisam bio pri novcu ali cura je kupila sve,ima 26 dvd-ova tako da kad mi se gleda onda uzmem od nje..

Glavno je sto nisu dosadili koliko god ih puta gledao..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naj provala ikada u istoriji Mućki:

 

(ulaze u špajz, na vratima visi ronilačko odelo)

 

Albert: Šta će nam ovo ronilačko odelo?

 

Del: Kupio sam ga tebi da posetiš sve brodove na kojima si plovio! :) :) :)

 

 

:):):)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dajte u Muckama ima toliko provala da je ne moguce naci najbolju...Mada mogli bi se podsetiti nekih...

 

Bas tako....

Meni je odlicno kad je matori Albert pricao kako su ga kaznili jer nije video da im se priblizava nemacki brod, pa ga Rodni ili delboj utese, kao bio je mrak pa nisi video a on kaze da su ga kaznili jer je bio dan :)

A Delboj kaze da bi im bilo bolje da je Rej Carls strazario :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je dobra ona kad su bii u Benidormu na letovanju pa im dedu uhapsili zato sto je prelazio ulicu na crveno svetlo, a ovaj to nije znamo pa se istripovao da su ga uhapsili zbog nekog "poslica" u proslosti...I Del i Rodni ga pitaju kakvog poslica a on kaze svercovanje u toku gradjanskog rata u spaniji...A oni ga pitaju sta je svercovao a on kaze "Oruzje"...I oni kao iznenadjeni "Svercovao si oruzje u sred gradjanskog rata!"...A deda mrtav hladan " Pa to je bilo najbolje vreme za svercovanje oruzja"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...