Jump to content

Only Fools And Horses (Mućke) (1981-2003)


Gothic Angel

Recommended Posts

Kad ju gledas po stoti put opet je zanimljiva kao da ju gledas prvi put.

 

E, to. Znaci, sve i da gledam neku epizodu 3000. put i znam je celu napamet opet ce mi biti urnebesna i gledacu je sa istim odusevljenjem. Sama gluma, izrazi lica, govor... Neprocenjivo. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://hotfile.com/dl/25635549/90aa69e/803207d24a4e45b3309ed95231c37b92.part1.rar.html

http://hotfile.com/dl/25635643/2a1b6f0/803207d24a4e45b3309ed95231c37b92.part2.rar.html

http://hotfile.com/dl/25635717/2a1d35a/803207d24a4e45b3309ed95231c37b92.part3.rar.html

http://hotfile.com/dl/25635802/0c1af58/803207d24a4e45b3309ed95231c37b92.part4.rar.html

 

pass: afterpre.com

 

Koliko god da mi je zao sto nema David-a u ovom serijalu toliko mi je s jedne strane i drago sto su izbacili bilo kakav nastavak,jer bolje serije od ove nema niti ce ikad postojati.

Edited by BruceBruce
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledao sam sinoc Rock n Chips...

 

Prvo sto me odusevljava je scenario, znaci smek se nije izgubio, sve stare fore su tu, ko je voleo Mucke smejace se i ovde.

Naravno drugacije je, nema smeha u pozadini iza svake fore, kako smo vec navikli, ali nije problem...

 

Ovaj film/epizoda (uopste i ne znam da li ce biti nastavaka) je uradjen vise kao drama, jer objasnjava kroz sta je sve prolazila Delova i Rodnijeva keva, Dzoan...

 

Takodje odusevio sam se i sa izborom glumaca, Dzoan je odglumela fenomenalno, a i klinci su odlicni (novi Del i Denzel posebno)...

 

Generalno, mislim da su svi ljubitelji starih Mucki jednostavno zavoleli stare glumce, ja kad vidim Dela, Rodnija, Bojsija, dekicu i ostale automatski dobijam kez i skace endorfin :lol:

Potrebno je vreme za tako nesto sa novom ekipom, ali vec iz ovog prvog filma se vidi da imaju potencijala.

A kad je scenario dobar, onda je sve spremno za nastavak zajebavancije, Del je vec krenuo u akciju preprodavanja robe sa dokova :haha:

 

John Sullivan je kralj, car, imperator !!! :rockdevil:

Edited by DBrave
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gledao sinoc RnC i bas sam prijatno iznenadjen :] Pre svega moram da ga gledam opet, jer mi je pola gledanja sinoc propalo na uocavanje toga da li je "true" OFAHu, da li bi ovaj tako zvucao, da li mi je ovo dobro, i tako :haha: Dakle treba mi opustenije gledanje, ali ovo je bas fino. Od glumaca mi je samo Bojsi promasen, ostali odlicni, Del Boj skinut do dlake u pokrete i sve ostalo :] Jedino sto mi fali je maaalo vise humora, mislim da na kraju vise vremena propadne na onu romansu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Gledah i ja. Naravno da nije isto kao nekad, ali nije lose, uopste. Zadrzali su onaj prepoznatljivi humor + sto su se Bojsi i Marlin vrlo malo promenili, haha, pa ko je voleo njega i njegov cinizam u seriji garant ce mu i ovo fino leci. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se ako sam nekog izjebao juce, krenulo je od 17:25, a pustali su dve epizode, i kako kapiram svake nedelje tako...

 

Anyway, meni juce krenulo drugo gledanje dakle, i OK verujte mi da je ovo samo start, serija bolja kasnije, ovo je samo uvod, objasnjavanje sta, kako... U principu, spin-off OFAHa, nikako ne treba ocekivati isti nivo, ali dostojanstveno i, IMHO, vredi da se odgleda. Kao nekome kome je Bojsi omiljeni sporedni lik, mogu samo da pohvalim seriju. Mooozda u nekom od narednih serijala Bojsi postaje malo meksi nego sto bi trebalo, ali 'ajde da im se oprosti :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odgledah par epizoda...valja ovo,dobra je serija.Daleko je to od Mucki,naravno,ali je dovoljno dobro da zadrzi paznju.Bojsi je mozda malo tolerantniji nego pre,ali i dalje je prepun otrovnih i arogantnih komentara (Marlinini roditelji su bili protiv seksa pre braka,ali rekao sam im da ne brinu,posto nemam nameru da je zenim. :haha::haha::haha: ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...