Jump to content

Only Fools And Horses (Mućke) (1981-2003)


Gothic Angel

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Najbolja serija svih vremena!

 

A ja sam danas tako happy... Sinoc je na Monteni bila specijalna bozicna epizoda od 1 cas. Sjajna je! Naravno da sam danas gledao reprizu... Krivo mi je sto su glumci koji su glumili alberta i Majka umrli... Tako da su nam od "druzine" ostali samo Bojsi, Denzil, Triger, Sid i Miki... Nema ni Dzevona, a ni Alana, Kasandrinog oca...

 

Ali sve u svemu - bilo je boajno-sjajno!

 

P.S. Predstavljaju Dela u kvizu "Goldrush" i kazu: "Derek Troter. Ozenjen. Ima sina od 11 godina. Zivi sa svojom boljom polovinom (misli na Rakel). Ljubitelj je finog vina, pozorista i italijanse renesansne umjetnosti." Eeee, ovdje vec sam se kidao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo Willy!!!Drago mi je da si i ti veliki fan ove serije.Kako sam se samo odusevio kada sam vidio na Monteni "Mucke".Ova Bozicna epizoda je bila sjajna,kao uostalom i sve njihove.Jos kada bi ponovo emitovali stare epizode,bilo bi super.

 

Eneeeeee, pa sta ti mislis bree... :mrgreen: Normalno da volim sve sto je dobro! :mrgreen:biggrin.gifa: :mrgreen:

 

Ja sam se prekinuo kada sam vidio seriju! Poceo sma da skacem, a onda mi je deda rekao: "Smiri se sine, moze te neko vidjet!" :mrgreen:

 

Uhhhhh, kad bi sve epizode krenuli da prikazuju... Obavezno bi ih gledao!

 

Btw, do sada ni jednu nisma epizodu propustio!!! :mrgreen: 'Ocu medalju!!! biggrin.gifa: :mrgreen:biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Najbolja serija svih vremena!

 

A ja sam danas tako happy... Sinoc je na Monteni bila specijalna bozicna epizoda od 1 cas. Sjajna je! Naravno da sam danas gledao reprizu... Krivo mi je sto su glumci koji su glumili alberta i Majka umrli... Tako da su nam od "druzine" ostali samo Bojsi, Denzil, Triger, Sid i Miki... Nema ni Dzevona, a ni Alana, Kasandrinog oca...

 

Ali sve u svemu - bilo je boajno-sjajno!

 

P.S. Predstavljaju Dela u kvizu "Goldrush" i kazu: "Derek Troter. Ozenjen. Ima sina od 11 godina. Zivi sa svojom boljom polovinom (misli na Rakel). Ljubitelj je finog vina, pozorista i italijanse renesansne umjetnosti." Eeee, ovdje vec sam se kidao...

 

Ma da ali ubedljivo jedna od jacih fora je u epizodi(valjda osmoj)Kad su se zaglavili u liftu!Rodni kaze sescemo dole da bi imali vise svezeg vazduha, a Del kaze OK ,pali tompus i dimi ko nenormalan i to je za kidanje! smile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada nece biti snimljena serija koja bi mogla da se poredi sa ovom.Teme su iz svakodnevnice,ali je i pored toga onaj scenarista uspeo da osmisli fenomenalne fore.

 

Ma da ali ubedljivo jedna od jacih fora je u epizodi(valjda osmoj)Kad su se zaglavili u liftu!Rodni kaze sescemo dole da bi imali vise svezeg vazduha, a Del kaze OK ,pali tompus i dimi ko nenormalan i to je za kidanje

He to je ona u kojoj kasnije Del kaze:"Mogli bi da smislimo neku igru"?,a Rodney ce :"Da zmurke".

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Definitivno najbolja serija pored Crne guje.Moram napisati i ovo.Kad je deka umro i poslije sahrane se okupili prijatelji i medju njima i stric Albert.On ostaje sa njima jer nema gdje da ode.I kada se pravio raspored gdje ce ko da spava Del kaze Albertu da spava na kaucu.Albert ga pita zasto kad je dekina soba prazna a on odgovara da je nece koristiti zbog uspomene na deku.Tog trenutka ulazi Rodni i pita sta ce da radi sa akumulatorima iz hodnika a Del mu kaze da ih frljakne u dekinu sobu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde bih otvorio , na neki nacin podforum:Koja je vasa omiljena epizoda iz serije Mucke i (ako ga imate) najbolji lik.

 

Ne znam pravi naziv,to je ona kad Rodni svira "bubnjeve" u bendu(zaboravio sam ime) i kad im Del namešta tezgu na nekom venčanju ili tako nešto(Boys will be boys)...

Naj lik,pa svaki na svoj način biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...