Jump to content

Damir Urban


Talvi

Recommended Posts

na ove njegove solo radove

 

:facepalm: kakve crne "ove njegove" "solo radove"

kad neko ima visedecenijsku karijeru koja nadilazi uspeh maticnog benda onda se to vise ne zove solo radovi a pogotovo ne ovi njegovi. ko da kazes za kleptona "ovi njegovi solo radovi"

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je ritualni čin transgresije i inicijacije u viši stepen razvića

 

pada ti teorija u vodu, pošto sam prvo bio bleker, a tad je kosa uveliko bila duga :D treš devolucija može da se poveže sa šiške periodom, a viši stepen razvića kad su iste nestale :D

 

:facepalm: kakve crne "ove njegove" "solo radove"

kad neko ima visedecenijsku karijeru koja nadilazi uspeh maticnog benda onda se to vise ne zove solo radovi a pogotovo ne ovi njegovi. ko da kazes za kleptona "ovi njegovi solo radovi"

 

dobro, jeb'o te, zna se na šta sam mislio

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

A evo, svratio malo...

Btw, spid je nepostojeci pravac.

 

nije nepostojeci, samo malo iole afirmisanih bendova svira pravi spid. belgijski acid je glavni spid bend. danas ne postoji nijedan spid bend koliko ja znam. uglavnom definicija spida je nemelodicni motorhedasti metal (obavezno sa duplom) iz evrope.

andergraund bendovi spid scene su uticali na nastanak blek metala tako da ne moze da ne postoji.

Edited by Čarli

Share this post


Link to post
Share on other sites

govorim o razviću u ozbiljnog čoveka :mhihi:

 

završavam fakultet, imam soldian posao sa solidnom platom (half time, ali šta me briga), imam (punoletnu!) devojku i razmišljam o još jednom faksu

 

pa, 'de ćeš ozbiljnije :D

 

mozda ce jare po americkom receptu postati jedan od onih matorih dugokosih metalaca koji se maskiraju u surferski stajling

 

sarene kosulje paisley motivi, lanene hlace i sve

 

samo havajske bermude

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

imamo dosta novosti, pa mi se cini fer da to prvo podijelimo s vama!

dakle, imamo novi album!

zove se "mamut" i na njemu je 11 pjesama: kada se voda povuce, dva metra (balada o vojniku), ribe, malo je, pasolini, pridji mi blize, venecija.tone (venezia.sprofonda), leteci holandez, sutra cemo pricati, intro luka mf102, gluposti u dvoje.

 

iako smo najavljeni da izlazi 11.12.2014.., cini se da smo, ipak, uspjeli sve ubrzati, pa bi “mamut” svjetlo dana trebao ugledati već i 5.12.2014., u izdanju aquarius recordsa!

vec sutra cete moci cuti i nas novi singl "pridji mi blize", a uskoro vidjeti i spot za istu stvar!

premijera singla je u 9:20 na hr2, radio 101, hr rijeka, hr pula, hr zadar, hr osijek, hr split, hr dubrovnik, hr knin, a onda u 10 sati i na muzika.hr !

omot albuma (na koji smo izuzetno ponosni!) je u potpunosti dijelo naseg prijatelja tomislava torjanca. produkciju albuma je uz nas, radio filip vidovic, a o ostalim detaljima cemo pricati kada album izadje

Share this post


Link to post
Share on other sites

počnite :mhihi: ne vidim regularan link još uvek nigde

 

inače očekivano je super album, vedar i opušten najvećim delom. uslovno rečeno mračniji momenti su "Malo je", "Venecija tone" i već poznata "Sutra ćemo pričati", ostatak albuma je baš vedrina. i sad sam skontao da je letos u Bitefu pevao refren "Malo je" preko kraja "Arome Satanice", posle onog dela "Sada je tako sve dok ne bude drugačije", do jaja se uklopilo. "Priđi mi bliže" je koncertni hit u najavi

 

dakle, sve je super, sve lepo teče i super je album baš

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...