Jump to content

Tema za ekipu


Baal

Da li je Kuruz Delija ili Grobar?  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

увек Моцарт

никад Балкан Бет, Сокер и остале квази-кладионице

једино код куће морам да испоштујем прву клаџу која је отворена, остале не признајем

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Другари, узимајте Моцарт спорт...вреди све паре.

50 дин, излази ипак уторком и петком. Папир одличан.

 

Кренули, из не знам ког разлога, поново од првог броја. Тренитно су на 4. броју.

Као болесни колекционар спремам се да им пошаљем мејл и питам да ли је могуће наручити прва 3 броја. :bigblue:

 

Око 115 стр. Одбијеш 50-ак на листу и добијеш ок магазин са ок текстовима.

Рецимо, интервју са Југовићем, Бабовићем :haha: , Мудринским и Ожеговићем, Џеком, чланак о неуспешним покушајима повратка легендарних асова у свет спорта, увод у почетак сезоне бразилске лиге, текст о клубовима који никада нису имали странце у својим редовима, супер прича о навијачима против модерног фудбала (Кокице :bigblue: ) итд.

 

Сутра излази нови. :rockdevil:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево размишљам сад да узмем да купујем. Јебо им ја матер за тај корнер...

Кад би се покренуо неки часопис специјализован за кошарку, то би сјајно било. Али у овој нашој усраној држави би евентуално неки часопис о тенису и женском рубљу могао да прође код публике.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Џаба се надаш да ће тако нешто бити покренуто.

Политика и Вечерње новости, као озбиљније новинске куће, послују у минусу, а остали би могли да покрену, али да се све сведе на највиће 5 бројева.

 

Јбг, прошла су она времена кад си могао да купиш Темпо, Супер Спорт, Кош, ФИБА баскет.

Усташе су једно време издавале јебачки часопис Баскет, али је био претерано скуп кад год сам налетео на њега. Не знам да ли још увек то функционише.

 

А Моцарт је скоз ок комбинацима. 2 пута по 50 дин недељно. Зајебанција...

Неки тамо Журнал је 35, Спорт 30...ко га јебе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тај Спорт је највеће говно икада. Само слике и наслови.

А што се кладионица тиче, јако ретко сад идем, просто се не осећам пријатно. Претворило се у нека фенси мешта са кожним намештајима и интерфонима (како ми то иде на курац). Најжалије ми је Премијера који ми је био иза зграде у Смедереву, култно место. Као кафана је изгледао.

 

Поставио другар на фејсбуку, покидао сам се. Марио, љуби га Милко дебилко.

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Спорт је пре 12-13 година имао голу рибу на претпоследњој страници сваког броја

исецао сам их и чувао у једној кутији испод кревета :redface:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...