Jump to content

Tema za ekipu


Baal

Da li je Kuruz Delija ili Grobar?  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ma jok, samo sam se izrazbijao kao konj od burbona bez ikakvog razloga. Kako proso Dortmund?

Igrao sam Zvezdu 1 i plus kosevi... Da Cova nije isekao struju kurac bih pio burbon za dzabaka 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obecah sebi davno da cu da pogledam hrvarski film Cetverored iz 99', radjeno na Blajburg foru pa i zbog ove kise to odlucih da uradim danas

Auuuu sve te nejebalo, 2 sata koja mi se u zivotu nece vratiti, kakvo je ono govno ljudi moji

 

Ako selektorska komisija (drug Major i ja kao povjesnicari i strucni konsultanti i drugovi KUruz, Sreta i vudun kao redatelji) ne bi bolje uradili i napisali scenario pisaj babu i babinu slamu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislio Živa pa rekoh da proverim klikom. Koliko je ovaj Stepanović bio simpatičan lik pre 15ak godina, pa i mnogo ranije, dok je trenirao po Dojčlandu devedesetih. Cigarete, tompusi, duga kosa, bilo je tu nekog šmeka. Sad jede govna umesto da šeta unuke po parkovima i kafanama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...