Jump to content

Liga šampiona 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

Коментар са другог форума:

 

Fantastican moderni fudbal, ivica noza, pozrtvovano, aktivno, svaki pas je bio bitan, svako uklizavanje, igralo se 200%, i sto je najlepse, na terenu ni traga primeraskim gejevima, samo 22 ratnika koji su iskrvarili za svoje ekipe...uvek uzimam ovo ispred nekih hormonski nacepanih kepeca koji driblaju autliniju ili portugalskih shemaleova koji lakiraju nokte...to je to, to je taj muski sport.
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate to je penal, vidiš da je i Švajni promašio. Gomez je bio užasan.

Lako je pljuvati onoga ko promaši penal, gde je ostatak utakmice?

 

Могло је све да се реши у надокнади.

Ћелави кепец се свуда гура..тако је и против Дортмунда зајеб'о. Изгубио је сва могућа финала...

Једноставно, није дорастао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kojim to pisanim i nepisanim molim te!? Drugi sut u okvir gola (i prvi zapravo opasan) je usao u gol.. posle toga vise nista nisu uradili. Odnos u kornerima fazon 20+ prema 1, posed lopte sabijanje Bajerna, vise od 5x vise suteva.. po cemu su, majke ti, zasluzili pobedu?

 

Ili mozda mislis zato sto su potpuno zasluzeno za svoju krljacku igru bili oslabljeni u finalu ali ih i to nije sprecilo da maltene hospitalizuju Riberija koliko su ga tukli po tetivama? Onog malog smrada Luisa bi ja udaljio iz fudbala, mala picka je celu utakmicu pravio kurvinjske faulove. Stvarno ne mogu da shvatim kako neko OVAJ celzi moze da voli i uziva u ovoj igri, ali sta god..

 

Удаљи се са подфорума.

 

Свака част Челзију,баш сам навијао за њих. Играју са мудима откад је дошао Ди Матео. Ако Роман њега и Дрогбу( Б О Г А ) не остави луд је. Чеху да подигну споменик.

Робен и Хајнкес пичкице,отерати и једног и другог. Јеботе,како га није срамота да и даље глуми јаје и шутира пенале. Слина.

Стварно би било неправедно да оваква генерација остане без ЛШ.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

GOLEMO SLAVLJE OVDE NA GAJBI KOD MENE !!!!!!!!

 

IDEMO CHELSEA !!!!!!!!

 

DI MATEO DOZIVOTNI UGOVOR!!

 

DROGBA DOZIVOTNI UGOVOR!!

 

ROBEN CE ZAZALITI DAN KADA JE NAPUSTIO STAMFORD BRIDZ!!!

 

CHELSEA!

 

CHELSEA!

 

BLUE IS THE COLOUR!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

AKO NE PRODUZE GOSPODINU DOKTORU BOGU UGOVOR IMA DA IM JEBEM MAJKU NARKOMANSKU

 

DI MATEO OSTAJE ZILION POSTO

 

CEHU JE VEC PRODUZEN UGOVOR ALI SE NE PRICA DA SE NE BI TA PRICA POTEZALA PRIJE FINALA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opasna i napeta utakmica, žao mi je Bajerna, stvarno mislim da su zaslužili trofej više od Čelzija, kojima opet svaka čast, nisu svakako nezasluženo došli na tron, ali mi je njihov stil igre dosadan, jebao ih Murinjo i njegove bunkerčine.

 

Ali hajlajt celog prenosa na RTSu je bio kada je Pantela poručivao Coi komentatoru da se mane fudbala i prešalta na manekenstvo, vrištao sam :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чим је ушао Торес, очекивао се преокрет. Челси је заслужено победио, мого је Бајерн да има и сто корнера и полушанси, али поново ништа не би урадио. Честитке.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve po zasluzi. Robenu je trebalo zabraniti da igra fudbal od finala SP-a. Tad je i konačno potvrdio da samo nekim Ipsvičima, Srbijama i Crnim Gorama može da da gol. Kao i Barsa, Napoli i mnogo drugi, i Bavarci su imali sve u svojim rukama. Namerno kažem rukama, jer da su imali noge, ne bi izgubli dobijenu utakmicu. Luzeri. Uvreda za Gerda Milera. Drgoba majstor!

 

http://www.youtube.com/watch?v=g4dL0lv72oM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ВРАТИЛИ БИ СЕ СЛАВНИ ДАНИ ДА ЈЕ ЗВЕЗДА У ПИТАЊУ.

 

Zvezda koja je u finalu igrala isto kao i Čelzi.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово је била једна од оних утакмица које сам желео да оду у пенале, али би ми ипак мало драже било да је Бајерн узео. Овако, драго ми је највише због Банета, јер човек већ годинама показује шта све напорним радом може да се постигне и ово је свакако заслужио.

 

Оног Робена треба тући. Да није њега мени би Бајерн био ултра симпатична екипа. И ту остаје жал што нису синоћ добили, па бих онда навијао и за Холандију на ЕП, само да не гледам више ћелаво говно на теренима. А Хајнкес је пичка само таква. Колико год да је Ван Бујтен поштено одиграо то мало што је био у игри, онакав потез му ни мало није требао.

 

На крају, по приказаној игри мора се признати да је Викторија Плзен више заслужила да узме трофеј од Челзија, али јебеш то, када онај батица уреже име на пехар ништа од тога више није важно.

 

Честитке Челзију, по труду и запињању последњих сезона су заслужили овако нешто.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma kakva je utakmica bila,kum i ja se ozdrali kao stoka,skoro da nismo skontali ko igra.Secam se da je onaj celavi govnar promasio penal u produzecima i da je Nojer car sutao penal drugi.Svaka mu cast!I secam se da smo srali kafani da je Drogba ruzni crnac...i on je zabio neki gol?

Sve u svemu,nije mi drago sto je Celzi uzeo posto mrzim te kikiriki ekipe,ali realno su zasluzili i tu price nema.Zelim ovim putem da cestitam bratu Blagoju na tituli i da mu pozelim nekoliko pjanih noci i dana dok se veseli tituli kluba za koji navija.Sve najbolje bracala!

 

DI MATEO

 

Nemoj da te cujem vise da seres po zabarima.Bogovi fudbala!

  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...