Jump to content

NBA 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

Dobar potez čini mi se. Pravi početničke greške dosta često, ali stvarno mu mnogo treba da uklopi ekipu, a da se ne lažemo ima odličan sastav, ako ne uđu u plejof biće propast. Mada, vidim da i Milvoki povlači potez koji očigledno ima za cilj da ih lansira u plejof. Elis, gutač lopti, čovek koji taktički ne igra odbranu da bi igrao napad :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

preodličan sastav. a i to osmo mesto, sa tim imenima na papiru, je po meni žestok neuspeh. morali su biti u top 4 na istoku. :da:

mada bih ja više voleo da vidim milvoki u doigravanju. dženings young buck. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno je da je Hauard napucan k'o bodljikavo prase, ali je u isto vreme jak kao zemlja, dobar bloker itd. Slažem se za Nou, volim čoveka, ali ne bih se bunio da gledam i Dvajta u Čikagu.

 

noa je timski igrac, veliki borac itd, njegovo prisustvo se ne gleda samo kroz statistiku. a daleko da je i ona losa.

ako neko prati neke strane forume i to, koliko je realno ono za gasola i bulse?

Share this post


Link to post
Share on other sites

noa je timski igrac, veliki borac itd, njegovo prisustvo se ne gleda samo kroz statistiku. a daleko da je i ona losa.

 

 

 

To se podrazumeva. Niko o Noi nije loše rekao.

 

U koliko počinje noćas derbi?

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

niksi otkinuli portland jbt. smith i novak silovali trojke, imali vise koseva nego minuta. steta za portland, bas su zanimljiv tim imali na pocetku sezone, nisam ocekivao ovakav raspad ekipe.

vidim nije igrao crawford, verovatno planiraju da ga trejduju. ako je tako, nadam se da ide u minesotu :)

 

vratio se barnjani za raptorse, al' dzaba, evo pukli od netsa, jos im nisu igrali lopez i viliams.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaš kako sam skočio sinoć iz kreveta kad je to uradio? Car. Zaspao sam 6-7 minuta pred kraj, indijanac.

 

Bulsi igraju kao celina, ovi su razbijena banda, pa ko pogodi koš. Vejd i Džejms se ponekad čak i dodaju, čisto da odradi zakucavanje LeBron.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...