Jump to content

NBA 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

Onaj faul nad Grifinom 20% ozbiljan, 80% gluma. Komentatori su naravno komentatori Klipersa, drugi bi rekli 'blja, standardni faul u završnici neizvesne utakmice :mhihi: Vidim dosta ga je igrača već zamrzelo i ovako namerno fauliralo, pozdravljam :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Доста се Миличић потуцао по Америкама. Узео кеш, зајебавао се колико је могао, па сад нека се врати у Еуропу. Одигра 2-3 квалитетне сезоне и од њега доста.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Доста се Миличић потуцао по Америкама. Узео кеш, зајебавао се колико је могао, па сад нека се врати у Еуропу. Одигра 2-3 квалитетне сезоне и од њега доста.

Kako posten covek posle da ne postuje Majora ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeb'o ti tog plejmejkera koji za preko 50 minuta na parketu ima 6 asistencija.

i pritom šutne 28 puta iz igre. pajser.

 

eto, škola kucanja veselog jana za sve ciguligose u usponu. no, ruku na srce, moraće i veseli momak da školuje šut tokom letnjeg raspusta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^

koji kurac :D k'o da je pokusao da mu lupi bananu van damme style

 

ona minnesota vs oklahoma tekma je verovatno najbolja koju sam gledao ove sezone. love pokazao kako se igra, moze grifin da mu pljuga karinu realno, po meni kevin najbolji krilni centar u ligi trenutno. nego vidi se da im fale rubio i pekmen, tesko ce dogurati do plejofa sa ovako oskacenom ekipom jbg :/ finiks me iznenadjuje dobrim partijama, a dobra je i juta, pol milsap i al dzeferson centri ubice, zasluzuju svaki rispekt ove ekipe :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...