Jump to content

NBA 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

То, то. :haha:

 

Него, неке прогнозе за вечерас? Мада, јесте да је све решено, али ко зна, можда буде неких егзибиција, претеривања са поенима, одржавања традиције (ако неке има уопште)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gleda li neko ovu sprdnju od utakmice u MSG-u? Woodson drži sve startere sem Chandlera na klupi, minut pre utakmice, njegova druga petorka je ispustila 18 razlike u poslednjoj četvrtini protiv Klipersa. Ne kontam, to neka nameštaljka da se Klipersima donese prednost domaćeg terena protiv Memfisa? Ili Woodson odmara igrače za sutrašnji duel protiv strašnog Šarlota? :confused:

 

Na kraju 99-93 za Nikse uz par izgubljenih lopti Klipersa na kraju i jednu promašenu trojku. Ovo bi bio skandal, Memfis bi kukao samo tako, i to s razlogom, Woodson je otprilike svesno pustio Kliperse bez Paula da priđu sa -18 na -1 u nekih 7 minuta, tako što je na terenu do kraja utakmice držao rezervnu petorku, iz nepoznatih razloga. Jedino što mogu da smislim je da hoće da bude 8. u konferenciji jer misli da mu je lakši protivnik Čikago nego Majami, verovatno zbog LeBrona i njegove odbrane na Melu. Druga je priča kako će ih Čikago uništiti na poziciji pleja, ili anulirati prednost Stoudemirea i Chandlera na centrima, ali ajd :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je bilo standardno odmaranje startera pred plejof, mislio je da ce igraci s klupe zadrzati toliku prednost, jes da je malo nesportski al svako ima svoje ciljeve, jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad si već odmaranje spomenuo, šta je bre s ovim Bullsima? Nije valjda da će im se toliko odmaranje Rouza obiti o glavu. Veliki deo sezone je bilo 'nećemo žuriti, ima vremena, držimo prvo mesto i bez njega' i evo sad, kada bi ga trebalo odmoriti, on jednostavno mora da igra kako bi ušao u nekakvu formu za plejof. Nisam gledao utakmicu sinoć, ali po statistici mi deluje kao da i nije baš najspremniji :no:

 

Da, i u nekom tekstu sam pročitao da je Rouz priznao da ga je malo strah da kreće pod koš zbog svih tih povreda, to neće da valja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ni je gledao sinoc, ali poslednjih par utakmica sto igra se tacno vidi da je nespreman i da se plasi. u dubokom kanalu je.

nit postize koseve, sut iz igre 15%, asistencija nema jer opet trosi mnogo lopti itd. videcemo sta ce biti, ali nisam neki optimista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta mislite, mogu li niksi da izbace one fensere? ja mislim da imaju neke sanse ukoliko stodemajer i entoni pronadju neku hemiju. u suprotnom, crno im se pise.

 

edit: bre, kako je boston ispred atlante kad imaju pobedu manje?

Edited by Grob Bez Dna

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta mislite, mogu li niksi da izbace one fensere? ja mislim da imaju neke sanse ukoliko stodemajer i entoni pronadju neku hemiju. u suprotnom, crno im se pise.

 

 

Ako sam dobro video, Niksi imaju prednost domaceg terena a s obzirom da Majami ove sezone slabo igra u gostima, vrlo je moguce da ih izbace, pa cak i na 5/6 dobijenih utakmica.

Moja ocekivanja za polufinala su Cikago - Boston, Indijana - Njujork i na zapadu San Antonio - Memfis i OKC - Denver.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem da Niksi imaju neke šanse. Imaju centre, ali neće imati Mela od 40 poena, pa verovatno ni 30+, ako James bude igrao odbranu kako zna, što kontam da će biti slučaj. Indijana ima ubedljivo najlakši posao u prvom krugu. Prolazi i Boston, i naravno Bullsi, verovatno se Filadelfija i Orlando neće baš naigrati, iznenadio bih se kada bi jednu pobedu ugrabili, dok bi Atlanta mogla uzeti dve možda, mada znaju biti nezgodni u plejofu, ali Horford, da se malo ranije počeo oporavljati, ali ovako ništa. Na zapadu Spursi gaze, verovatno Oklahoma prolazi, mada ne bih isključio Dalas, Memfis iiiiiii, voleo bih Denver :bigblue: Kontam da će te utakmice Lejkersa i Denvera biti zanimljive, uz dosta preokreta, Denver će ih gaziti kada su na terenu rezerve, dok će Lejkersi gaziti u reketu, ali kako se laktaju i igraju sportski, bilo bi lepo da ispadnu odmah pa da ne gledamo više Artesta :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si, lose sam video. Medjutim, Majami nema krstenog centra dok Njujork ima Cendlera :rockdevil:

 

Jebes centra kad imaju Lebronja i Dvejda.

Realno, dobija ih Majami lagano sa 4-0, ustvari mozda Niksi uhvate koju pobedu u MSG-u vidim da igraju dobro poslednjih nekoliko utakmica, ali opet jako su male sanse da prirede iznenadjenje. Majmi se nece zajebavati kao u poslednjih nekoliko tekmi, tako da Niksi prolaze jedino ako se povredi neko od velike trojke, ovako nemaju sanse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad si spomenuo povrede, jbt ja sam za neke igrače mislio da je skoro nemoguće da se povrede. Prvi su tu možda Rose i Rondo, nisam mogao da verujem kad se Rose povredio :mrtav: Kontam da su njih dvojica neprirodno žilavi likovi :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

О, да. :no:

 

И мало смара топ 10. Превише тројки за победу/продужетак. Мада је она Дјурентова заслужено ту. И стварно, јеб'о их више Грифин. Надам се да ће испасти одмах на старту. Готиван ми је Пол, али ова мајмунчина ме страшно нервира.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...