Jump to content

Premier League 2011/2012.


WoS

Recommended Posts

...gleda se uvek rezultat, biti drugi to nije.

 

koliko znam on jos vodi na tabeli i nije ispao iz kupa.ne branim ja njega ali ni malo,ali moras da shvatis da ne moze u vrhunskom sportu da funkcionisu stvari navijackom logikom prosto zato sto su navijaci laici.ja i ti smo laici,koliko god pratili sport.motivi partizana na papiru stoje,sta je iza kulisa to ni ja ni ti ne mozemo da znamo,dok je evidentno da keni nije niti ima realnu sansu da donese rezultat koji je trazen od njega i koji je bio logican da se ocekuje posle onolikog ulaganja,kao ni AVB naprimjer.razlika je sto se liverpul jos tvrdoglavo drzi kenija,a celzi je barem za sad tu LS uspio da spase.pametnom dosta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko znam on jos vodi na tabeli i nije ispao iz kupa.ne branim ja njega ali ni malo,ali moras da shvatis da ne moze u vrhunskom sportu da funkcionisu stvari navijackom logikom prosto zato sto su navijaci laici.ja i ti smo laici,koliko god pratili sport.motivi partizana na papiru stoje,sta je iza kulisa to ni ja ni ti ne mozemo da znamo,dok je evidentno da keni nije niti ima realnu sansu da donese rezultat koji je trazen od njega i koji je bio logican da se ocekuje posle onolikog ulaganja,kao ni AVB naprimjer.razlika je sto se liverpul jos tvrdoglavo drzi kenija,a celzi je barem za sad tu LS uspio da spase.pametnom dosta.

 

 

Nije, istina. Ali ima 6 od 10 bodova prednosti i izgubio je 2:0 od cigana u prvoj utakmici kupa. Stanoje je kidao cigane na Mari k'o od šale. Naravno, debelu svinju niko neće da brani.

 

Jeste, i Čelsi je izmenio, koliko, 8 (?) menadžera u prethodnih 10 sezona (plus-minus) koja?! Ispravi me ako grešim. Mi nismo i ne želimo da budemo takvi. Kenny je srce i duša Liverpula, mi verujemo u njega. Da li smo slepi ili ne - videćemo. Još uvek imamo dušu.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako vam je trener dusa kluba nemamo sta dalje diskutovati.jasno je svakom vrapcu sa grane da je toliki broj menadzera abramovicev kapric i odlika njegove rijesenosti (doveden si zbog toga i toga evo ti pare,nema rezultata mrs napolje),sto je meni licno koliko god bilo lose toliko i simpaticno (jer smo svi mi sloveni donekle isto bahati) i rezultovalo je najcesce timom koji igra kockarski fudbal (skolari,AVB i sad zadnjih par utakmica mateo ne postavljaju tako ekipu,o ranijeriju da ne trosim rijeci :haha: ) koji se meni licno najvise svidja,zato ih i simpatisem iliti uslovno receno navijam u tom svijetu vrhunskog fudbala.mnogo mi je lakse da se poistovjecujem sa rusom nego nekim udruzenjem glibavih englescina ili zabara ako me razumijes.

Edited by BLAGOJE
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako vam je trener dusa kluba nemamo sta dalje diskutovati.jasno je svakom vrapcu sa grane da je toliki broj menadzera abramovicev kapric i odlika njegove rijesenosti (doveden si zbog toga i toga evo ti pare,nema rezultata mrs napolje),sto je meni licno koliko god bilo lose toliko i simpaticno (jer smo svi mi sloveni donekle isto bahati) i rezultovalo je najcesce timom koji igra kockarski fudbal (skolari,AVB i sad zadnjih par utakmica mateo ne postavljaju tako ekipu,o ranijeriju da ne trosim rijeci :haha: ) koji se meni licno najvise svidja,zato ih i simpatisem iliti uslovno receno navijam u tom svijetu vrhunskog fudbala.mnogo mi je lakse da se poistovjecujem sa rusom nego nekim udruzenjem glibavih englescina ili zabara ako me razumijes.

 

 

Kenny Dalglish nije samo menadžer Liverpula. To bi trebalo da znaš, ako i malo pratiš fudbal.

 

Što se tiče ostatka posta, ne bih znao šta da ti kažem. Tuga.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Ronalda nema ni teoretske sanse da dovede za te pare.

 

Ko zna koliko je ovo pouzdano, jer na kraju pise da ce klub napustiti Hilario, a on je potpisao novi ugovor pre 7 dana. Verovatno gomila gluposti. Moguce je jedino ovo da dovedu nekoga iz Napolija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao neko ko slabije poznaje PL primetio sam sledece:

Svi klubovi koji nisu favoriti za titulu odigiraju odlicno protiv Sitija dok protiv Junajteda skidaju gace.

Kako moze da padne u vodu onaj bukkake u Mancesterskom derbiju? Pa ljudi moji kad se zadnji put desilo da onakav rezultat bude izmedju ta dva kluba.

Ali zato u prvenstvu svi zele da sjebu Siti dok Junajted rutinski igra i po svoj prilici uzece trofej.

Edited by Schneider
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тако што је Јунајтед остао без једног играча, а овима се отворило. Није ни 8:2 против Арсенала било реално, па се десило. Не може се сезона посматрати према једној утакмици.

Edited by Underkuruz
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao neko ko slabije poznaje PL primetio sam sledece:

Svi klubovi koji nisu favoriti za titulu odigiraju odlicno protiv Sitija dok protiv Junajteda skidaju gace.

Kako moze da padne u vodu onaj bukkake u Mancesterskom derbiju? Pa ljudi moji kad se zadnji put desilo da onakav rezultat bude izmedju ta dva kluba.

Ali zato u prvenstvu svi zele da sjebu Siti dok Junajted rutinski igra i po svoj prilici uzece trofej.

 

Junajted igra fudbal bez obzira na to da li je u prvoj postavi Velbek, Skols, Čičarito ili neko drugi. Imaju izgrađenu reputaciju sile i svi sa njima ulaze u utakmice jako oprezno. Junajted izgubi derbi, ali pobedi sve nižerazredne ekipe. Za razliku od, na primer, nas ili ovih danaa Sitija, koji pobede Junajted i Čelsi, a izgube od Svonsija, Stoka itd. Arapi su pali, Junajted će lagano da uzme titulu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodjoh da kazem nesto, a procitah usput i gomilu proseravanja.

 

Isfolirana empatija i patetisanje je u svakom slucaju za prezir. Ako neko to shvata kao da su rekli da bi voleli da je Muamba mrtav, to je njegov problem.

 

 

Nego, interesantno je da ce u polufinalu FA kupa da se ponove utakmice koje smo skoro gledali u ligi: Liverpool - Everton i Tottenham - Chelsea. :)

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čelsi će ispušiti za LŠ ove sezone. Po mom mišljenju, kako sada stoje stvari, Arsenal je najbolje prošao. Ferguson će standardno osvojiti titulu, Siti će strpati milijarde sebi u bulju, a Venger je posle onih katastrofa došao do top 4 i boli ih paja. Totenhem će zadržati to 4. i Abramović će se klati za LE sa Njukom.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...