Jump to content

Euroleague 2011/2012.


Angelystor

Recommended Posts

Kazlauskas hteo sa drugom postavom da dobije utakmicu i ispušio ga.

 

Duda majstor, sa kakvom je ekipom osvojio Evroligu... A Teo i Krle su igrali kao za reprezentaciju prošle godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazlauskas hteo sa drugom postavom da dobije utakmicu i ispušio ga.

 

Duda majstor, sa kakvom je ekipom osvojio Evroligu... A Teo i Krle su igrali kao za reprezentaciju prošle godine.

hm, da, ali kud nije drzao i rezervnog pleja u igri. stoji da je i gordon divljak, ali nema sanse da bi jeo govna kao teo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw. Olimpijakos stigao prednost bez Spanulisa u igri. Spanulis i Teodosić iste štetočine.

 

Uh nisam znao da sam vam nabio toliki kompleks o poznavanju kosarke .

 

Elem , sledi kolumna od veceras krunisanog kralja evropske kosarke na yumetalu Hail Metal-a :

 

U epohalnom finalu izmedju ruskog cudovista i grckog sirotista presudila je pamet na klupi u vidu Dude Ivkovica i magije na terenu u vidu zvanicno najboljeg igraca F4 Spanulisa .

 

CSKA jeste bio bolji , onaj isprdak Teodosic jeste se malo koprcao , talentovan je nema sta ali za najvece domete treba imati nesto , to nesto se zove magija , nesto sto su posedovali Dzordan , Bodiroga , Djordjevic , Spanulis , Dijamantidis ...

Najveci igraci pokazuju najvise kad je to potrebno . Vasilis Spanulis je dao odlucujucu asistenciju za titulu evropskog prvaka , napravio prekrsaj nad Siskauskasom a ovaj je promasio oba bacanja zbog magije , pogadjate cije magije - naravno u pitanju je kosarkaski Hari Poter - Spanulis !!!

 

Povucite se iz kosarkaske diskusije sa Hail Metalom , ili me povucite , kako zelite . Imate privilegiju da mnogo toga naucite , hocu da vas obrazujem , cele sezone vam pricam da je Spanulis najbolji . Neki saban je pre mesec dva ovde napisao , videcemo ko ce na kraju biti najbolji . E dosao je ovaj trenutak , Spanulis je bio najefikasniji u regularnom delu Evrolige , i najbolji igrac F4 .

Govorili ste mi da je Teo , Bo , Navaro i ostali Lumumbu Patrisi bolji od madzionicara sa Pirineja . Gde su sad oni , Teo je kao neki smeker asistent , izgubio 4 lopte , nije mogao vola da ubode kad se lomila utakmica , Spanulis je lucidnom asistencijom pokazao ko je glavni u ovom trenutku .

 

Ipak mora se priznati , nije Spanulis najzasluzniji za titulu Olimpijakosa , Ivkovic je cudo od trenera . A CSKA nek se jebe , imaju tim koji moze u NBA da igra , tako im i treba kad su oterali Vujosevica , Dule bi sa ovom ekipom pojeo za predjelo ovakav Olimpijakos , gde jedino Spanulis nesto vredi .

 

Iza kraj cao cao p.k. kosarkaski neistomisljenici , pozdravljam vas pesmom Spanulisa :

 

  • Upvote 5
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ОЛИМПИЈАКОС! Дуда бог,јеботе са каквим тимом је освојио Евролигу. Спанулис штеточина,Принтезис цар,Дорси и Хајнс најшмекерскији тандем икада. Казлаускаса обесити,са оваквом екипом је морао Олимпијакос да добије минимум 20 разлике. Тео и Крле лоши,ал' цео ЦСКА се распадао.

Перо Антић човек одлуке! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kompleks drma , lizite jaja Spanulisu , najbolji igrac F4 toliko o tome kolika je on stetocina , odlucujuca asistencija , odlucio pobednika i protiv Barse i protiv CSKA .

 

Mozes mislit el Karnisero prica o kosarci sta cu jos doziveti , jos ce ispasti da se Grob bez dna ili trenje razume u isto , kosarkaski mentoli i bolidi . Ukenjao sam vam se na sva vasa laprdanja , cutite do pocetka sledece Evrolige i slusajte mene koji je odvajkada govorio o super mocima spanulisa .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Protiv Barse je odigrao stvarno vrhunski, ali protiv CSKA očajno, bez njega su ih i stigli, ali svaka čast što je dodao u poslednjem napadu. Svakako nije trebalo on da bude MVP finalne utakmice već Papanikolau koji je odigrao najbolju utakmicu u karijeri.

 

I o'ladi sa vređanjem.

Edited by trenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

O'ladi sa kosarkaskim postovima ne ide ti .Ko te je vredjao ?, sve sto sam rekao je u kosarkaskom pogledu , ne licnom , josh kad se setim vasih palamudjenja Pargo , Bo , teo ... bolji od Spanulisa.... hahha koje neznalice

 

Cinjenice najefikasniji bek u regularnom delu evrolige

najbolji igrac f4

kapiten olimpijakosa

igrac koji najvise minuta provodi na terenu kod dude ivkovia ( dobro trenje , el karnisero i grob bez dna znaju bolje od dude da je carobnjak stetocina )

igrac koji je u odlucujucim minutima najbolji , tada ne pravi greske , za razliku od teodosica koji na pocetku briljira a posle kad trebaju muda nema ga nigde

u olimpijakosu samo spanulis vredi nesto , sva odbarana protivnika je bazirana na njemu , u takvim okolnostima on i dalje parira , i otvara prostor saigracima

 

i ajd sada tisina do sledece evrolige , sagnite se krunisanom kralju evropske kosarke na yumetalu !

Edited by Hail Metal
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' ti kapiraš da se ne dobija nagrada za najboljeg igrača F4, već za MVP finalne utakmice?

 

Ja sam pričao o plejmejkerima koji razigravaju ekipu i zato sam rekao da Spanulis nije plej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' ti kapiraš da se ne dobija nagrada za najboljeg igrača F4, već za MVP finalne utakmice?

 

Hahha ajd ne lupetaj leba ti :

 

http://kosarka.rs/ma...ews&newsid=8361

 

Da si gledao znao bi , najkorisniji igrav f4 = najbolji . primio je i pehar za najkorisnijeg igraca f4

 

jos cinjenica:

 

siskauskas - direktni protivnik spanulisa je dao duplo manje poena od carobnjaka

spanulis je proveo najvise minuta na terenu u dresu olimpijakosa u finalu

spanulis je dao vise ili isto poena od bilo kojeg igraca cska m, s napomenuo da je teo igrao 5 minuta vise a dao isto 15 p sa manjim indexom .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...