Jump to content

Thrash 'Till Death


Јарослав

  

50 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mozda da nije Vektora.

 

Elem glasanje:

1. Ako se svi budemo vodili maksimom da ce Kreator pobediti mozda niko ne glasa :haha: ipak je u pitanju najbolji evropski thrash bend ikad.

2.Glas Destructionu cisto da se vidi da postoje i misljenja da su napisali vise dobrih pesama nego sto se to moze pobrojati na prste jedne ruke :haha: iako su danas smece

3. Coroner zbog hajpa jer ih gledam na leto.

 

Btw meni omiljeni Deathrow Raging Steel, albumcina za sve jebene pare.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj se brineš Kreator ostaje prvi (što i zaslužuje), nego mene više brine Sodom, po meni za dlaku slabiji od Miletove ekipe, a vidim možda ih pretekne Artiljerija, koja po meni nije bog zna kakav bend, jedino što valja By Inheritance, a i uživo mi nisu ostavili neki dojam!

 

Ajde Sodomovci! Huclear Winter bok vas jebo' :rockdevil: :rockdevil: :blek: :blek: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма колико ми креатор био драг и враћао ме у млађе дане и сусрете са металом уопште,из принципа нећу гласати за њих јер ће ионако покупити гласове већине.

Према томе:

1. Sodom - зато што су можда и јачи него креатор

2. Destruction - Гроб је већ објаснио

3. Sabbat - зато што прва 2 албума буквално пишају на пола сцене (и зато што нисте ставили holy moses који би требали бити на овом 3. месту)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego mene više brine Sodom, po meni za dlaku slabiji od Miletove ekipe, a vidim možda ih pretekne Artiljerija, koja po meni nije bog zna kakav bend

 

Brate...

 

I to u odnosu na Sodom.

 

Malo ozbiljnosti molim. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa šta je ovo sad koji kurac... naknadno se dodaju bendovi, ovo nema ni na Džibutiju, daj prvo smislite imena, pa onda lepo ljudi da glasaju, možda bi moj glas otišo Xentrixu, takodje nema ni PROTECTORA! :violent:

 

I ajde ako se radi USA Thrash Poll, pošto ima jedno 66 dobrih bendova, da se glasa za barem pet komada!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može da se uvede ligaški sistem. Prvo se ubaci ovako poll sa 30 bendova, pa svako glasa za 10. I onda nakon glasanja se naprave tri lige, prva, druga i, jelte, treća, po poretku. I onda u okviru svake lige se naprave kola, pa se glasa za jedan bend u svakom duelu. I onda posle 18 kola imamo šampiona.

 

Ili možete samo da slušate novi Vektor, i to je dobra opcija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...